Kristina Navickaitė-Tina taikinamajame teismo posėdyje nepasirodė, atvyko tik kaltinamasis Mindaugas Mickevičius-Mino

Mindaugas Mickevičius-Mino / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-14 13:10
Ketvirtadienį Vilniaus apylinkės teisme dar kartą buvo atversta šmeižto byla, kurioje choreografė Kristina Navickaitė-Tina reikalauja patraukti savo buvusį mylimąjį dainininką Mindaugą Mickevičių-Mino baudžiamojon atsakomybėn dėl šmeižto ir įžeidimo.

Taikinamajame posėdyje ketvirtadienį pasirodė tik M.Mickevičius-Mino su advokate Ona Vitartiene. Tina ir jos advokatė į teismo posėdį neatvyko. Apie tai nebuvo įspėtas nei teismas, nei kaltinamasis M.Mickevičius-Mino ar jo advokatė.

„Mes patys nustebę, kad kita šalis neatvyko – nei K.Navickaitė, nei jos atstovė, nors buvome raštu suderinę datą. Negaliu pasakyti, kodėl“, – nustebusi sakė M.Mickevičiaus advokatė.

Teismas buvo skyręs laiko porai taikiai išspręsti konfliktą, tačiau Mino advokatė teigė, kad Tinos pasiūlytos taikos sąlygos netenkina Mino, nes jose reikalaujama sumokėti 70 tūkst. litų ir nutraukti visas teisines procedūras prieš Tiną.

Kadangi K.Navickaitė lapkričio 6 dieną vykusiame posėdyje nepasirodė, teisėjas nusprendė skirti daugiau laiko taikos sutarties sąlygoms suderinti ir posėdį nukėlė į šių metų pavasarį. Per tą laiką Klaipėdos apygardos teisme turėtų būti išnagrinėta byla, kuria Mino siekia susigrąžinti į buvusios poros namo statybas investuotus pinigus. Klaipėdos apygardos teismo įsakymu buvo areštuotas Tinos turtas.

M.Mickevičiaus advokatė teisėjui sakė, kad balandžio 16 dieną Klaipėdoje bus pradėta iš esmės nagrinėti minėta byla Klaipėdoje. Kadangi šie reikalai jau pajudėjo, advokatė teigė, kad abi pusės nori visus teisinius procesus užbaigti vienu ypu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai