Kristiną Navickaitę teisme nugalėjęs Mino: „Nelaimėjau nieko, tik daug negražių akimirkų“

Kristina Navickaitė-Tina / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-28 09:18
Garsiąją šmeižto bylą buvusiam mylimajam Mindaugui Mickevičiui-Mino pavasarį pralaimėjusi Kristina Navickaitė-Tina darsyk liko nieko nepešusi: teismas atmetė jos skundą dėl pirminio sprendimo, taigi šokėjai teks apmokėti dainininko bylinėjimosi išlaidas.

Susipažinęs su baudžiamosios bylos duomenimis ir liudytojų parodymais, Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Valdas Petraitis šmeižimu kaltintą M.Mickevičių išteisino dar pavasarį.

Pagal teisėjo sprendimą, K.Navickaitė turėjo padengti buvusio mylimojo teismo išlaidas. Tačiau ji pasirinko kitą kelią – pabandė teismo sprendimą apskųsti. Nieko nepešė: teismas jos skundą atmetė. Šokėjai vis tiek teks finansuoti M.Mickevičiaus nuostolius dėl išlaidų teismui.

Mino: „Nelaimėjau nieko“

Anot M.Mickevičiaus-Mino, K.Navickaitė jam turės sumokėti kelis tūkstančius litų, tačiau tai – tik simbolinė suma. „Tai ta suma, kurios reikia bylinėjimosi išlaidoms padengti. Bet juk niekas neskaičiuoja, kiek kainuoja važinėjimai į teismą, nervai... Vieną kartą net teko atšaukti bilietus į Angliją, kur turėjau koncertuoti. Vien dėl teismo“, – Žmonės.lt sakė jis.

M.Mickevičius-Mino tikino neabejojęs, kad K.Navickaitės-Tinos skundą teismas atmes: „Visada erzina, nervina netikri dalykai. Norėjosi, kad viskas greičiau baigtųsi. Aišku, jaudulio gal ir buvo, kad tęsis toliau, bet teismas nusprendė teisingai, kaip ir turėjo.“

Tačiau nors teisme jis ir atšventė pergalę, pats nugalėtoju nesijaučia. „Kokia čia reakcija... Nieko nelaimėjau. Kai klausia, ar džiaugiuosi, taip ir sakau – nelaimėjau nieko. O ką galėjau laimėti? Tik daugybę nervų paklojau, daug tąsymosi ir negražių akimirkų“, – sakė dainininkas. 

Reikalavo 70 tūkst. litų

Žmonės.lt primena skaitytojams, K.Navickaitės-Tinos ir M.Mickevičiaus-Mino konfliktas kilo porai pasukus skirtingais keliais. Šokėja kreipėsi į teismą tvirtindama, kad buvusio mylimojo kalbos apie ją viešojoje erdvėje yra šmeižtas. Teismui ji įteikė televizijos laidų įrašus ir žiniasklaidos publikacijas, kuriose, jos nuomone, M.Mickevičius-Mino apie ją kalba netiesą.

Šokėja, patraukusi buvusį mylimąjį baudžiamojon atsakomybėn, reikalavo, kad M.Mickevičius sumokėtų 70 tūkst. litų ir nutrauktų visas teisines procedūras prieš ją.

Ilgiau nei dvejus metus spręstos baudžiamosios bylos nagrinėjimas nuolat strigo. Procesą stabdė teismo posėdžiuose nesilankančios šalys bei tikslinamos kaltinimų formuluotės.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai