Kristina Ivanova: „Savo baimėms visada žvelgiu tiesiai į akis!“

Kristina Ivanova / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-10 15:36
Dar šią savaitę, antradienį, vasario 7-ąją, TV3 eteryje įvykusi unikalaus formato emocijų šou „Baimės akys“ premjera šį antradienį sugrįš kur kas pikantiškesnė – aklinoje tamsoje su savo vaizduotės demonais kovos žinomos Lietuvos muzikinės padangės ir pramogų pasaulio žvaigždės – grupės „ŠarkA“ merginos Kristina Ivanova ir Gintarė Valaitytė, seksualioji „Pinup Girls“ narė Ieva Ambrazaitė ir dažna TV laidų viešnia ir renginių organizatorė Ingrida Kazlauskaitė.

Laidoje „Baimės akys“ dalyvavusios pramogų pasaulio atstovės tikina, kad tai, ką joms teko patirti filmuojantis laidoje, jos prisimins visą likusį gyvenimą.

„Niekada nepamiršiu šios laidos, – atvirai prisipažįsta grupės „ŠarkA“ lyderė K.Ivanova. – Esu drąsi mergina, bet tai, ką patyriau filmuodamasi emocijų šou ‚Baimės akys‘, man paliko tikrai didelį įspūdį!

Kai prodiuseriai man ir Gintarei pasiūlė dalyvauti laidoje, tikrai nežinojome, kur einame, todėl buvome šokiruotos! Esu iš tų moterų, kurios mėgsta kovoti su savo baimėmis, tačiau nebijau prisipažinti, kokios jos. Štai iki šiol bandau įveikti vieną didžiausių – gilių vandenų baimę“, – sako Kristina ir akcentuoja, kad ši baimė atsirado, kai vaikystėje Kristina skendo.

Jau ateinantį antradienį – vasario 14-ąją – Meilės dieną – visus TV3 žiūrovus pralinksmins laidoje „Baimės akys“ pasirodysiančios merginos. K.Ivanova, pati žiūrėjusi premjerinę emocijų šou laidą, sako, kad šou ją pralinksmino iki ašarų, todėl ji neabejoja, kad TV3 žiūrovai tiesiog susižavės kovojančiomis su savo vaizduotės monstrais žinomomis merginomis.

„Labiausiai bijojau aklinoje tamsoje savo rankomis užčiuopti induose esančius daiktus. Ir jų buvo net keturi! Kol kas neatskleisiu, ko labiausiai išsigandau – tačiau tikrai bus juokinga“, – jau šį antradienį, vasario 14-ąją, šv. Valentino dieną, naująją TV3 laidą „Baimės akys“ kviečia įsijungti K.Ivanova ir žada, kad bus tikrai karšta ir juokinga iki ašarų!

Naujas unikalaus formato emocijų šou „Baimės akys“ – antradieniais 20.30 val. tik per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai