Kristina Ivanova atšventė 30 metų jubiliejų: „Nenorėčiau grįžti į paauglystę“

Gimtadienio akimirka / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2017-09-06 20:57
Rugsėjo 6 dieną dainininkė ir verslininkė Kristina Ivanova atšventė 30 metų jubiliejų. Ta proga garsi moteris susikvietė artimiausius bičiulius į savo grožio studiją „Kristina“, kur buvo iškelta puota.

Grožio saloną šventei išpuošė ne kas kitas, o Kristinos sesuo Natalija Bunkė. Tuo tarpu pačią Kristiną išpustė jos gera bičiulė, drabužių dizainerė Diana Vapsvė.

„Dovanos yra tik daiktai. Pati didžiausia dovana – tavo draugai“, – tikino K.Ivanova.

Jos įsimintiniausia kada nors gauta dovana – tai bilietas į miuziklą „Vargdieniai“. Kelionė į Londoną tuomet jai buvo staigmena, tad susiruošti į miuziklą reikėjo greitai.

„Tokios dovanos yra įsimintiniausios. Nerealu. Sėdėjau ir šiurpuliukai po kūną lakstė. Kas buvo, tas žino, ką aš jaučiau“, – šypsojosi jubiliatė.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Kol kas gautų dovanų Kristina neatplėšė. Ji jų ir nesureikšmina – šiltas žodis moteriai atrodo daug svarbesnis. Todėl ir ji vis dėkojo šventę padėjusioms suruošti draugėms ir Godai Alijevai, papuošusiai „Kristinos“ kolektyvo nares. K.Ivanova džiaugėsi, jog turi tokių draugų, kurie visada bus jos užnugaris.

Galbūt dėl to ji savo gyvenime nieko nekeistų ir jokiu būdu negrįžtų į tuos laikus, kai jai buvo 18-ka.

„Nenorėčiau grįžti į paauglystę. Kiekvieni metai yra tam tikra patirtis, o ta patirtis užgrūdina, – sakė Kristina. – Šiąnakt ramiai miegojau, tik atsikėliau labai anksti ryte. Pirmas skambutis buvo mamos ir tėčio, po to – močiutės, o dar vėliau – sesės. Vėliau pagalvojau, kad man jau 30. Oho! Studijai „Kristina“ jau ketveri. Kiti augina vaikus, o aš irgi turiu savotišką keturių metų vaiką. Esu labai laiminga. Atsikėliau su mintimi, kad dabar viskas tik prasideda. Lyg vidinis restartas: esu nepriklausoma moteris, turiu savo grožio saloną. Ko dar reikia? Turiu nuostabius tėvus, draugus, kolegas... Viską turiu!“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai