Kristina Brazauskienė – apie tai, kur gyvena: „Važiuoju pas sūnų, į Nidą arba kartais į Turniškes“

Kristina Brazauskienė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-29 12:22
Paskutinėje šių metų laidoje „KK2 Penktadienis“ politikai ir žinomi žmonėms peržvelgs 2016-uosius metus. Vieniems jie buvo sėkmingi, kitiems – kupini išbandymų ir nusivylimų. Kristina Brazauskienė laidoje pasakojo, kad jai metai nebuvo lengvi, tenka nuolatos kovoti dėl gyvenamos vietos.

„Dabar grįžau iš Kipro salos. Ten vandens temperatūra 27-28 laipsniai. Pailsėjau nuostabiai. Grįžtu į Lietuvą pas sūnų (Ernestas Butrimas – red.), arba į Nidą važiuoju, arba kartais į Turniškes. Gyvenu klajoklės gyvenimą“, – sakė K.Brazauskienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Teismas nusprendė: Kristina Brazauskienė turi būti iškeldinama iš Turniškių

Ilgą laiką televizijos ekranuose nematytas buvęs Seimo narys Antanas Nedzinskas laidoje pasakojo, kad dabar gyvena ramų gyvenimą Trakų rajone, kur turi sodybą vienkiemyje bei daro tai, kas jam patinka.

Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.

„Pildau savo svajones. Sostinėje gyventi tikrai nenorėčiau, bet gal atvažiuoti dirbti mūsų visų labui tikrai būtų galima. Civilizacija pas mane atsiranda, kai man reikia, o kai nereikia – jos nėra“, – kalbėjo A.Nedzinskas.

Antanas savo sodyboje turi ir įvairių keistų daiktų, vienas tokių – oro patranka, kurią net buvo konfiskavę policijos pareigūnai.

„Konfiskavo oro patranką, tokią pat, kokia šaudo į „zoną“ mobiliuosius telefonus. Aš ją pats pasigaminau ir naudoju savo reikmėms. Tai ir „konfeti“, ir lietaus mašina, ir šaudyti kiaušiniams. Bet galiausiai pasibaigė gerai ir atidavė atgal“, – sakė A.Nedzinskas.

Laidoje dalyvausiantis Giedrius Drukteinis sakė, kad vienas svarbiausių 2016-ųjų įvykių – Seimo rinkimai. Anot pašnekovo, visuomenė dažnai nežino, ko tikėtis iš valdžios, o tai yra blogai bei sakys, kad jam nesukeltų problemų siūlymai branginti alkoholio kainas.

Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.

„Tiesą sakant, aš ir taip negeriantis, arba nedaug, arba labai prabangius gėrimus. Didžiausia klaida, kad žmonės tikisi, kad valdžia pagerins gyvenimą, arba pablogins. Valdžios paskirtis – užtikrinti stabilumą, kad aš pabusiu saugus, kad fiskalinė politika bus gera ir kad galėsiu didžiuoti savo pasu visame pasaulyje“, – kalbėjo G.Drukteinis.

Kitas laidos dalyvis – buvęs Seimo narys ir legendinis lenktynininkas Stasys Brundza pasakojo, kad jis retai keliauja po kitas šalis, jam mieliausia – Lietuva.

Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.

„Man ir Lietuvoje labai gerai. Man visada čia buvo gerai. Aš daug važinėjau, bet kai kelionės trukdavo ilgiau kaip mėnesį, tai jau iš tikrųjų būdavo sunku. Mėnesį esame buvę Naujojoje Zelandijoje, paskui mėnesį Australijoje, tai žinote, jau tada baisiai norėjosi namo“, – laidoje pasakojo Stasys Brundza.

S.Brundza atskleidė, kad jau nebeturi apartamentų Ispanijoje, kuriuos buvo įsigijęs dar 1998 metais bei teigs, kad dėl to net geriau, nes dabar gali rinktis ir kitą atostogų kryptį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama