Kristen Stewart rizikingu apdaru atkreipė prašmatnaus renginio svečių dėmesį

Kristen Stewart / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-19 13:45
„Saulėlydžio“ filmų sagos žvaigždė Kristen Stewart (27) renkasi arba minimalistinę ir klasišką juodą, arba... Akį traukiančius spalvotus raštus. Leidinio „Elle“ organizuojamame renginyje Los Andžele moteris trečiadienio vakarą pasirodė su iššaukiančiu kostiumėliu.

Dizainerio Antonio Berardi kurtas oranžinėmis gėlėmis puoštas Kristen Stewart kostiumas nepaliko abejingų. Asmeninė aktorės stilistė Tara Swennen pasiūlė prie ryškaus apdaro puoštis seksualia bralete, o paskutiniuoju akcentu tapo juodos basutės, atviru priekiu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Elle“ moterims organizuojamo renginio metu ant scenos Kristen lipo įteikti apdovanojimo aktorei Riley Keough.

Vakaro metu atviresni už K. Stewart aprangą buvo tik ištarti jos žodžiai. Moteris kalbėjo apie Holivudą drebinantį skandalą su režisieriumi Harvey Weinsteinu ir padrąsino aktores, patyrusias seksualinę prievartą, niekada netylėti.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią savaitę žiniasklaidos dėmesys buvo sutelktas į vieno iš kompanijos „Miramax Films“ įkūrėjų Harvey Weinstein juodus darbelius. Ne viena moteris kaltino jį seksualiai priekabiavus, psichologiškai žeminus ar jas prievartavus. Prabilo ir tos aktorės, kurias išnaudojo kiti garsūs Holivudo režisieriai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai