Kristen Stewart prakalbo apie piršlybas

Kristen Stewart / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-07 15:59
Aktorė Kristen Stewart prisipažino planuojanti pirštis savo merginai Dylanai Meyer. Apie tai ji kalbėjo vienos televizijos laidos metu. Kristen sakė esanti įsimylėjusi ir laiminga.

Daug kartų pasaulį skirtingais širdies partneriais stebinusi aktorė Kristen Stewart per laidą „The Howard Stern Show“ išdavė norinti pirštis savo dabartinei merginai Dylanai Meyer.

Labai įdomu tai, kad nors apkalbų bei priekaištų dėl neapsisprendimo ir blaškymosi nuo vienų prie kitų santykių Kristen netrūko, ji savęs neteisino, neatviravo apie asmeninį gyvenimą.

Bet...šį kartą aktorė nesusilaikė. Laidos vedėjui pasiteiravus, kada sulauksime jos ir mylimosios sužadėtuvių, Kristen atšovė:

„Žinoma, kad jos bus, negaliu sulaukti!”

Moteris neabejojo, kad būtent ji priklaups ant vieno kelio pirmoji.

Ne viename interviu Kristen Stewart yra tikinusi, kad nėra apsisprendusi dėl savo seksualinės orientacijos, todėl leidžia sau būti tokia, kokia nori konkrečiu momentu. „Saturday Night Live“ šou metu aktorė sakėsi esanti homoseksuali, interviu su „The Guardian“ – biseksuali, dar vėliau aiškino esanti nieko prieš vėl susitikinėti su vyrais – žodžiu, pasirengusi išmėginti viską.

„Dviprasmybė – tai, ką aš mėgstu. Tai tinka ir kalbant apie seksualumą, ir kuriant filmus. Jei visiškai tiksliai atsakysi į kiekvieną klausimą – neleisi žmonėms įgyti savarankiškos patirties ir pasimėgauti mąstymu. Tą pat manau ir apie tai, kaip mes dulkinamės. Jūs nenorite žinoti visko visą laiką“, – anksčiau yra sakiusi ji. 

K. Stewart susitikinėjo su aktoriumi Robertu Pattinsonu, scenaristu Dylanu Meyer, „Victoria's Secret“ modeliu Stella Maxwell. 

Naujausi straipsniai