Kristen Stewart: „Man žadėjo roles filmuose jeigu viešai mylimajai nedemonstruosiu jausmų“

Aktorė Kristen Stewart / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-05 08:57
„Žmonės iš filmų industrijos man ne kartą yra siūlę roles su sąlyga, kad viešumoje nebesilaikysiu su savo mergina rankomis“, – atvirame interviu prisipažino aktorė Kristen Stewart (29).

Aktorė prisipažino, kad niekada nenorėjo ir nedirbo su žmonėmis, kurie norėjo apriboti jos asmeninį gyvenimą.

„Man yra aiškiai pasakę. Padarysi sau paslaugą ir nebelaikyti savo merginos rankos viešumoje – tuomet gausiu vaidmenį “Marvel„ filme. Aš nenoriu dirbti su tokiais žmonėmis“, – „Harper's Bazaar“ sakė K. Steward.

„Saulėlydžio“ žvaigždė teigė norinti tiesiog džiaugstis gyvenimu.

„Su manimi ne kartą yra kalbėję pasenusio mentaliteto žmonės. Jie teigė, kad jeigu aš noriu išsaugoti savo karjerą ir gauti pasiūlymų – pasaulyje yra labai daug žmonių, kurie manęs nemėgsta, jiems nepatinka, kad susitikinėju su merginomis, jiems nepatinka, kad nelaikau savęs lesbiete, bet nelaikau ir heteroseksuale. Žmonės nori žinoti, kas per velias aš esu?“, – kalbėjo ji. 

Kristen taip pat prisipažino jaučianti, kad bėgant metams žmonės tapo kur kas tolerantiškesni ir mano, kad tai yra „nuostabus“ dalykas. 

Aktorė Kristen Stewart pastaruosius dvejus metus draugauja su modeliu Stella Maxwell / Vida Press nuotr.
Aktorė Kristen Stewart pastaruosius dvejus metus draugauja su modeliu Stella Maxwell / Vida Press nuotr.

Ne viename interviu Kristen Stewart yra tikinusi, kad nėra apsisprendusi dėl savo seksualinės orientacijos, todėl leidžia sau būti tokia, kokia nori konkrečiu momentu. „Saturday Night Live“ šou metu aktorė sakėsi esanti homoseksuali, interviu „The Guardian“ – biseksuali, dar vėliau aiškino esanti nieko prieš vėl susitikinėti su vyrais – žodžiu, pasirengusi išmėginti viską.

„Dviprasmybė – tai, ką aš mėgstu. Tai tinka ir kalbant apie seksualumą, ir kuriant filmus. Jei visiškai tiksliai atsakysi į kiekvieną klausimą – neleisi žmonėms įgyti savarankiškos patirties ir pasimėgauti mąstymu. Tą pat manau ir apie tai, kaip mes dulkinamės. Jūs nenorite žinoti visko visą laiką“, – anksčiau yra sakiusi ji. 

K. Stewart šiuo metu susitikinėja su scenaristu Dylanu Meyer. Anksčiau aktorė susitikėjo su „Victoria's Secret“ modeliu Stella Maxwell. 

Kristen Stewart ir Rupertas Sandersas / Vida Press nuotr.
Kristen Stewart ir Rupertas Sandersas / Vida Press nuotr.

Tarp jos mylimųjų – muzikos ir kino vaizdo efektų prodiuserė Alicia Cargile, prancūzų dainininkės Soko ir St. Vincent.

Dar ansčiau šiltus jausmus ji puoselėjo aktoriui Robertui Pattinsonu bei režisieriui Rupertui Sandersui. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai