Kristen Stewart įstojo į universitetą mokytis literatūros

Aktorė Kristen Stewart / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-13 15:49
Kristen Stewart – viena ryškiausių jaunosios kartos žvaigždžių Holivude, o jos karjeros pavydi bet kuri pradedančioji aktorė. Tačiau vien vaidyba Kristen Stewart nenori apsiriboti – ji įstojo į Los Andželo universitetą mokytis anglų literatūros, kad įgytų universitetinį išsilavinimą.

Pranešama, kad 23-ejų Kristen Stewart nenori vaidinti visą gyvenimą, taigi svarsto, kuo galėtų užsiimti baigusi aktorės karjerą. Didelę aistrą knygoms jaučianti mergina nutarė, kad norėtų labiau įsigilinti į literatūrą, taigi įstojo į Los Andželo universitetą.

Nors studijos universitete atima nemažai laiko, aktorė nežada apleisti vaidybos ir vykdys visus savo įsipareigojimus kino kūrėjams.

„Ji yra aktorė, verta milijonų, tačiau Kristen jau svarsto apie savo gyvenimą po aktorystės. Ji taip niekada ir nebaigė universiteto, taigi dabar nori įgyti padorų išsilavinimą. Ji yra aistringa skaitytoja, taigi laukia nesulaukia, kada prasidės paskaitos. Bus sunku, bet kai tik ji baigs universitetą, Kristen galės veikti beveik viską, ko trokšta – Holivude ar už jo ribų“, – sakė aktorės aplinkos šaltinis laikraščiui „Daily Mirror“.

Laikas parodys, kaip Kristen Stewart seksis studijuoti, tačiau kaip ji pati pasakojo, mokykloje jai sekėsi nekaip – mokytojai visiškai nepalaikė jaunosios aktorės ir nepadėjo jai mokytis. Kartu su bendraamžiais mokyklos suole ji sėdėjo iki septintos klasės, o toliau mokėsi nuotoliniu būdu.

„Mano mokytojai buvo pagrindinė problema. Jie nenorėjo duoti man papildomų užduočių ar sudaryti programos, kad galėčiau mokytis ir neatsilikti nuo bendraklasių kol filmavausi. Jie mane nuvylė. Ne vienas, o visi. Jie visada vertė mane gėdytis dėl to, kad vaidinu. Kai buvau jaunesnė, turėjau tiek daug ambicijų – nė nebuvo minties, kad galiu nestudijuoti universitete. Tačiau taip nutiko“, – žurnalui GQ anksčiau yra pasakojusi aktorė.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai