Kristen Stewart ir vėl apsikirpo kaip Justinas Bieberis

Justinas Bieberis ir Kristen Stewart / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-10 13:26
Antradienio vakarą aktorė Kristen Stewart (26) pademonstravo naują šukuoseną. Holivudo žvaigždė savo tamsius plaukus nusikirpo itin trumpai ir nusidažė baltai.

Drastiškai pakeitusi įvaizdį aktorė mielai pozavo fotografams per juostos „Asmeninė pirkėja“ (Personal Shopper) premjerą Los Andžele.

Lygiai taip pat plaukus nusikirpo... dainininkas Justinas Bieberis (23). Kanadiečių superžvaigždė mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiu, todėl prieš kelias savaites jis nusirėžė jau ganėtinai ilgus plaukus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kristen naująją šukuoseną būtų galima lyginti su bet kurio kito šviesiaplaukio vaikino, jei ne prieš metus nutikęs įvykis. Laidos „Today Show“ vedėja Kathie Lee Gifford supainiojo J.Bieberį ir K.Stewart. Televizijos laidų vedėja rankose laikė J.Bieberio nuotrauką šventai tikėdama, kad ten užfiksuota K.Stewart. Moteris juos supainiojo dėl vienodų šukuosenų – abi žvaigždės plaukus šukavo į vieną pusę.

Justinas ir Kristen nėra vienintelės garsenybės, kurios kardinaliai pakeitė šukuosenas per kelias praėjusias savaites. Ilgas kasas nusirėžė ir dainininkė Katy Perry. Ji taip pat pradėjo šviesinti plaukus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai