Kris Jenner nusprendė atsisveikinti su 26 metais jaunesniu mylimuoju – nori susitelkti į šeimos verslą

Kris Jenner ir Corey Gamble'as / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-02 09:15
Garsaus amerikiečių realybės šou klano žvaigždė Kris Jenner (61) nusprendė atsisveikinti su savo mylimuoju Corey Gamble (35).

Pasak leidinio „Mirror“, išsiskyrimo priežastis ta, kad ponia Jenner nori skirti daugiau dėmesio šeimos verslo reikalams. Tas verslas – tai realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“. Paskutinis projekto sezonas nepasiekė norimų reitingo aukštumų, o tai neramina pagrindinę šou kūrėją ir įkvėpėją.

Pasak poros šaltinių, Kris Jenner pasakė Corey, kad jiedu turi išsiskirti, nes santykiai su vyriškiu moterį blaško, ji tolsta nuo pagrindinio savo tikslo. Jenner privalo šeimos poreikių paisyti labiau nei savo asmeninių, ji bijo, kad iš televizijos ekranų išnyks garsusis realybės šou.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Keeping Up With The Kardashians” rodomas „E!” televizijos kanale nuo 2007 metų. Šiuo metu pasirodo 13-asis sezonas, kurio pagrindinė tema – Kim Kardashin apiplėšimas Paryžiuje praėjusį rudenį.

Kris Jenner su Corey Gamble pradėjo susitikinėti išsiskyrusi su vyru Bruce’u Jenner, kuris pakeitė lytį ir dabar žinomas kaip Caitlyn Jenner. Kris ir Corey susipažino Ibisos saloje per dizainerio Ricardo Tisci gimtadienį. Kris Jenner atvyko su savo šeima, o Corey Gamble – su draugu Justinu Bieberiu. Corey dirba viešųjų ryšių kompanijoje „SB Projects”, kuri ieško jaunų talentų muzikos industrijai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai