Krepšinio legenda Shaquille'as O'Nealas: kodėl jis vis dar dėmesio centre?

„Žmonių“ komandos akimirkos Kanuose / Tomo Tumolovičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-20 19:36
Vienas geriausių visų laikų krepšinio žaidėjų Shaquille'as O'Nealas neatitolo nuo krepšinio ir viešo gyvenimo. Jis dabar ne tik komentuoja krepšinio varžybas, bet ir kuria pramogų laidas, vysto savo prekės ženklo produktus, prisideda prie socialinių projektų. Kaip 46 metų amerikiečiui pavyksta išlaikyti milijonų žmonių dėmesį?

Kalbėdamas reklamos ir kūrybiškumo festavalyje „Kanų liūtai“ Sh.O'Nealas sakė, kad jo misija – prajuokinti ir įkvėpti žmones.

„Man žmonės sako, kad aš 70 procentų juokauju, 30 procentų esu rimtas. Taigi, manau, kad žmonės gali atskirti, ar aš bandau būti juokingas, ar rimtas. Aš stengiuosi atsiriboti nuo politikos. Aš stengiuosi prajuokinti žmones, įkvėpti, informuoti apie savo gyvennimą. Tikiuosi, kad žmonėms patinka mano juokeliai, antraip daryčiau ką nors kita“, – kalbėjo keturiskart NBA čempionas.

„Šiuolaikiniame pasaulyje visko daug vyksta, tad aš bandau priversti žmones juoktis kuo daugiau. Kai žmonės juokiasi, išsiskiria endorfinai ir jie gali atsikratyti streso kelias sekundes, minutes, valandas“, – pabrėžė jis.

Ar kada nors buvo taip, kad niekas nesijuoktų iš Šako juokelių? Ir jis atsakė vienu žodžiu: „Niekada“

Būti savimi ir autentišku

Sh.Onealą tėvai nuolat mokė, kaip tinkamai elgtis, pabrėždavo, kad reikia būti pozityviam ir socialiai aktyviam.

„Kai esi garsus ir tave stebi daugybė žmonių, tave kartu supa ir daug neigiamų dalykų, bet aš visada sakau žmonėms, ypač jų vaikams: jei aš padarysiu klaidą, tai noriu, kad iš mano klaidos jie pasimokytų. Taip mane auklėjo tėvas, sakydamas, ką daryti ir ko nedaryti. Aš tiesiog bandau būti savimi, būti teisingas. Taip pat labai svarbu būti autentiškam“, – pasakojo NBA legenda.

Kartu su juo ant scenos kalbėjęs JAV televizijos laidų vedėjas Conanas O'Brienas, sakė, jog su garsenybėmis bendraujantis ketvirtį amžiaus ir daugelis jų nežino, kas jie iš tikro yra.

„O Šakas yra retenybė. Visi, kurie pamato jį, iškart atpažįsta ir žino, kad jis yra geras vaikinas, jį mėgsta. Tai yra jo išskirtinumas ir tai nėra labai dažnas atvejis“, – sakė C.O'Brienas.

Profesionalaus krepšininko karjerą Sh.O'Nealas baigė 2011 metų birželio 1-ąją. Per savo karjerą vidurio puolėjas keturiskart tapo NBA čempionu.

Šiuo metu jis dirba TNT televizijos programoje „Inside the NBA“, kuria TV laidas, yra investavęs į įvairius verslo projektus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai