Krepšinio legenda M. Jordanas: „Kai mirė Kobe – mirė dalis manęs“

Michaelas Jordanas/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-25 10:05
Pirmadienį Los Andželo „Staples Cente“ beveik 20 tūkstančių žmonių susirinko pagerbti tragiškai, kartu su NBA legenda Kobe Bryantu ir jo dukra Gianna, žuvusių sraigtasparnio avarijoje.

Daugiausiai dėmesio tą vakarą susilaukė K. Bryanto našlės Vanessos ir artimo jo bičiulio Michaelo Jordano kalbos.

„Dievas žinojo, kad jie negalėjo šioje žemėje gyventi vienas be kito. Jis turėjo į savo namus juos pasiimti kartu. Mažuti, rūpinkis mūsų Gigi, o aš turiu Nani, Bibi ir Coco. Mes vis dar pati geriausia komanda. Ilsėkitės ramybėje, linksminkitės rojuje, kol aš vieną dieną prie jūsų prisijungsiu. Abu jus mylime ir ilgimės, amžinai jūsų, mamytė“, – sunkiai tramdydama ašaras kalbėjo V. Bryant. 

 

Emocijų neslėpė ir K. Bryanto bičiulis, kolega ir NBA legenda M. Jordanas. 

„Kobe Bryant man buvo įkvėpimas taip, kaip jis žaisdavo arba norėjo žaisti krepšinį. Jis norėjo būti geriausias krepšinio žaidėjas, koks tik galėtų būti. O aš norėjau jam būti geriausias didysis brolis, koks tik galėjau. Mes kalbėdavome apie viską. Jis visuomet stengiasi būti geru žmogumi. O dabar aš turėsiu žiūrėti į savo verkiančio memą. Sakiau žmonai, kad nenoriu apsiverkti, nes vėliau nenoriu į save tokį žiūrėti tris ar ketverius metus, bet štai ką Kobe Bryantas man daro... Neabejoju, kad Vanessa ir kiti gali pasakyti, kad jis žino, kaip prie tavęs prieiti tokiu būdu, kuris tave palies asmeniškai. Net jei jis yra tikra rakštis subinėj. Tu negali jo nemylėti, nes jis iššaukia geriausias tavo savybes

Kai mirė Kobe – mirė dalis manęs. Dalis jūsų mirė taip pat – kitaip čia nebūtumėte. Pažadu, kad nuo šios dienos aš gyvensiu prisimindamas, kad turėjau mažąjį brolį, kuriam stengiausi padėti kiekvieną dieną. Ilsėkis ramybėje, mažasis brolau“, – su skausmu ir humoru kalbėjo krepšinio legenda.

Naujausi straipsniai