Krepšinio aikštelėje sublizgėjusius atlikėjus mokykloje pagavo azartas

Renginio akimirka / S. Čirbos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-27 13:39
Žinomi pramogų pasaulio veidai krepšinio aikštelėje pademonstravo, kad sugeba ne tik dainuoti ar šnekėti prieš mikrofonus. „Kažkur matyti“ metė iššūkį jauniesiems krepšinio talentams ir vedami puikiai žaidusių Tado Juodsnukio bei Žygimanto Gečo iškovojo pergalę.

„Kažkur matytų“ krepšinio komandos kolektyvas prisidėdamas prie sporto populiarinimo tarp jaunimo akcijos sutiko pasivaržyti su Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio čempionais.

Ant parketo žengė atlikėjai Tadas Juodsnukis, Žygimantas Gečas, Andrius Aleknavičius-Alekna, Petras Daunys, TV ir radijo laidų vedėjai Mindaugas Ponomariovas-Ozis, Gedas Saročka, vaizdo klipų kūrėjas Haroldas Zenkovas, taip pat Lietuvos šuolių į aukštį rekordininkas Raivydas Stanys.

Renginio akimirka / S. Čirbos nuotr.
Renginio akimirka / S. Čirbos nuotr.

Jie išbandė jėgas su Vilniaus „Žemynos“ gimnazijos komanda. Galimybės išvysti žinomus veidus sudominta perpildyta gimnazijos salė ūžė nuo gražių dėjimų ir taiklių tritaškių. „Kažkur matytiems“ buvo sunku sustabdyti perspektyvių brolių krepšininkų aukštaūgių Ąžuolo ir Tautvilo Tubelio skrydžius virš krepšio.

Renginio akimirka / S. Čirbos nuotr.
Renginio akimirka / S. Čirbos nuotr.

Visgi azarto pagauti žinomi atlikėjai finišavo sumaniau ir nugalėjo rezultatu 86:81. Lemiamus taškus rungtynių pabaigoje baudos metimais įmetė Ž. Gečas, o pergalę įtvirtino T. Juodsnukio tritaškis. Gražų reginį žiūrovams padovanoję atlikėjai nubraukę prakaitą padėkojo moksleiviams už gerai praleistą laiką ir emocijas.

Rezultatyviausiai „Kažkur matytų“ gretose žaidęs T. Juodsnukis džiaugėsi, kad moksleivius sudomino sporto varžybos. „Labai smagu, kad vyksta tokios akcijos, atėjo daug moksleivių pažiūrėti. Nors jie žinoma, palaikė ne mus, o savo mokyklos komandą. Smagiai pažaidėme, susipažinome su vienu nerealiu biču, kuris krovė mums malkų virš galvų“, - šypsojosi T. Juodsnukis kalbėdamas apie Vilniaus „Perlo“ krepšinio klube žaidžiantį 2 metrų ūgio A. Tubelį.

Renginio akimirka / S. Čirbos nuotr.
Renginio akimirka / S. Čirbos nuotr.

Jis teigė mokyklų sporto salėse apsilankantis dažnai, nes rungtyniauja krepšinio mėgėjų varžybose. „Yra tekę pasivaržyti ir su moksleiviais, per krepšinio mokyklos žvaigždžių dieną. Kai dar gyvenau Prienuose žaisdavau ir tarpmokyklinėse varžybose. Esu ir kažką laimėjęs“, - sportinius pasiekimus prisiminė savo talentą muzikos pasaulyje atskleidęs atlikėjas.

Po rungtynių jis pasidalino varžybų nuotrauka ir pamuštu paakiu. Krepšininkas Arnas Labuckas pagyrė T. Juodsnukio numerį, o T. Juodsnukio draugė atlikėja Iglė Bernotaitytė pašmaikštavo apie pamuštą paakį: „Tai, kad fanarą ne aikštelėj gavai“.

View this post on Instagram

#fanaras

A post shared by Tadas Juodsnukis (@tadasjuodsnukis) on

Smagiausius krepšinio rungtynių epizodus parodys Ozio vedama laida apie sportą „Lietuvos mokyklų žaidynės“. Lietuvos mokyklų žaidynės – masiškiausios sporto varžybos šalyje. Šį sezoną 700 mokyklų varžosi 24 sporto šakose – nuo futbolo iš krepšinio iki svarsčių kilnojimo bei šachmatų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai