Krepšininkų Jasikevičių mama Rita mados renginyje lankėsi su marčiomis Anna ir Monika

Monika Jasikevičienė, Rita Jasikevičienė ir Anna Douka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-25 23:04
Rita Jasikevičienė – krepšininko Vytenio ir „Žalgirio“ komandos vyr. trenerio asistentu dirbančio Šarūno – mama mados renginiuose – retas svečias. O tai, kad į vakarėlį, kuriame pristatomos naujausios aprangos tendencijos, ją lydėtų ir abi marčios – apskritai pirmas kartas.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Abi – mano marčios!“, – su pasididžiavimu ir šypsena sakė R.Jasikevičienė, prie savęs glausdama vyresnėlio Šarūno išrinktąją Anną Douką ir jaunėlio Vytenio žmoną Moniką. 

Trijulė, lydima būrio dailiosios lyties atstovių, trečiadienio vakarą leido Kaune, parduotuvės „W'D' Looren“ atidaryme ir stebėjo mados kūrėjos Loretos Looren naujausių darbų kolekcijos pristatymą. Moterys neslėpė geros nuotaikos ir stengėsi stovėti kuo arčiau improvizuoto podiumo, kad kuo geriau matytų manekenes.

Tarp pristatančiųjų Loretos Looren darbus taip pat buvo žinomų moterų – mados tinklaraštininkės sesės dvynės Eva ir Laura Macijauskaitės, neseniai dukrelės susilaukusi aktoriaus Ramūno Šimukausko žmona Roberta, verslininkė Inga Budrienė, dailiojo čiuožimo sportininkė, televizijos reklamų veidas Rūta Gajauskaitė, dainininkė Gabrielė Grygolaitytė-Vasha. Jų šukuosenomis rūpinosi kirpėjas Karolis Murauskas, o makiažu – „Beauty Secret“ visažistės Neringa Ankudavičienė ir Simona Babrauskaitė. 

Pirmoji  pristatytos kolekcijos dalis dedikuota pavasariui, o vidurinioji – vasarai. „Ką gi išvysime trečiojoje dalyje? Loreta Looren savo kūrybos gerbėjams ir norintiesiems su jos darbais susipažinti siūlo nepamiršti, jog Lietuvoje yra ir trečiasis, dažnai moteris suglumti priverčiantis sezonas, – susirinkusiems sakė vakarą vedęs Tomas Grigaitis, – Turbūt ne viena pamenate tą jausmą, kai atsidarius spintą, supranti, kad nėra ką apsirengti – su vasariniais drabužiais dar per šalta, o su skirtais pavasariui – jau per šilta. Jei neklystu, Loreta Looren yra turbūt pirmoji mados kūrėja Lietuvoje, savo darbais prisilietusi ir prie to trečiojo, įdomiojo metų laikotarpio“. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Paryžius, Sankt Peterburgas, Diuseldorfas, Ryga, Berlynas – tai miestai, kuriuose Loreta Looren labiau žinoma nei Lietuvoje. 

Kaunietė mada, kaip ir daugelis kūrėjų, susidomėjo dar vaikystėje. Tačiau vos pabaigusi mokyklą ji pasirinko žemiškesnį, Kauno technologijos universiteto verslo administravimo studentės kelią. „Gali būti, kad Loreta šiuo metu būtų viena žinomiausių šalies verslininkių, jei ne... šeimos narių raginimas prisijungti prie to, kas jų yra puoselėjama jau du dešimtmečius“, – su šypsena sakė T. Grigaitis. 

Pirmąją galimybių kolekciją pristačiusi Paryžiuje 2009 metais Loreta Looren įniko į kostiumo dizaino studijas. Besimokydama ji ne vieną savo darbą pristatė bei prripažinimo sulaukė užsienyje. 

Loreta Looren įsitikinusi, kad mados kūrėjas privalo ne tik mokėti kurti, bet ir praktiškai realizuoti savąį sumanymą bei žinoti tai, kas šiuo metu pasaulyje naujausia. Pavyzdžiui, vienas iš mėgiamų jos audinių – ypatingai modernių technologijų pagalba sukurtas poliesteris, dešimtis kartų savo savybėmis ir kokybe pralenkiantis net šilką. 

Loreta Looren tiki ir mados universalumu. Ji neabejoja, kad yra drabužių, su kuriais, pritaikius deramus aksesuarus, gali eiti ne tik į darbą, bet ir į vakarėlį.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pasigrožėti daugiau užsienyje nei Lietuvoje žinomos autorės siūtais rūbais susirinko kaip niekad gausus būrys svečių – vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė su dukra Kriste, tituluota gražuolė Goda Dagilytė, verslininkai Rytis Garbaravičius ir Dainius Matijošaitis, varlyčių kūrėja Gintarė Ačaitė, floristas Antanas Mažonas, „TV pagalbos“ „gelbėtojai“ Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis bei buvusi ilgametė projekto darbuotoja Neringa Mažeikienė, dizainerio Juozo Statkevičiaus dėstytoja Audronė Šakienė, grupės E.G.O. nariai Karolis Šliažas, Mantas Sakalauskas, Mažvydas Raudonis bei Povilas Žilionis, mentalistas Nicholas Kin, dizainerė Natalija Šakelienė, grupės „16 Hz“ nariai Petras ir Robertas Jucevičiai bei Skaidrius Varslauskas – Hardas su žmonomis, piešimo ant vandens viena iš pradininkių Lietuvoje Eglė Veršininienė, verslininkės Olga Ponomariova ir Kristina Strolienė, advokatė Raimonda Kazlauskienė, tituluota Lietuvos ponia Beta Rumšienė, plaukų meistrė Audra Senkauskienė, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai