Krepšininko Dariaus Songailos nuotaka Gintarė Sabeckaitė pasidalijo vestuvių laukimo akimirkomis

Gintarė Sabeckaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-25 12:47
Šeštadienį susituoks krepšininkas Darius Songaila (37) ir jo išrinktoji, modelis Gintarė Sabeckaitė (24). Iki šventės likus vos kelioms valandoms nuotaka pasidalijo pasiruošimo šventei akimirkomis.

Iškilmingą vestuvių ceremoniją, o vėliau ir šventę pora surengs greta Pažaislio vienuolyno esančiame sveikatingumo komplekse „Monte Pacis“.

Nuotraukose, kurias šeštadienį paviešino pati G.Sabeckaitė, ji įamžinta laukianti savo pačios vestuvių. Vienoje fotografijoje G.Sabeckaitės veidą dengia nuometas, kitoje ji - su chalatu, ant kurio angliškai užrašyta „nuotaka“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Surengti vestuvių puotą laimingai porai padėjo vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė.

G.Sabeckaitė negaili gražių žodžių jos darbui apibūdinti: „Kristina – žmogus, kuris visą vestuvių planavimą mums pavertė malonumu. Žinoma, ne vieną vakarą praleidome pasisodinę du mažiukus šalia ir paišydami, braižydami... Tačiau visas procesas buvo malonus, nevargino. Šventę kūrėme kartu. Kristina tarsi tapo mūsų trečiuoju partneriu – greitai mus perprato. Pasakydavom penkis žodžius ir belikdavo jai pritarti.“

G.Sabeckaitė ir D.Songaila tuokiasi po trejus metus trukusios draugystės. Pora jau augina dvynukus – sūnų Jorį ir Herkų. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai