Krepšininko D. Dulkio šeimoje džiugios nuotaikos: žmona pagimdė dvynukus

Deividas Dulkys su žmona McCall Maynor/Lauros Pečkauskienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-13 14:50
Krepšininkas Deividas Dulkys ir jo mylimoji, amerikietė McCall Maynor šiuo metu išgyvena gražiausias emocijas. Dukrelę Ailą James auginanti pora sulaukė pastiprinimo – McCall pagimdė dvynukus.

Porai lapkričio 12-ąją gimė du sūnus. Jiedu jau išrinko ir vardus: vieną pavadino Leo, kitą – Kai. 

„Viskas super“, – Žmonės.lt sakė laimingas tėtis.

View this post on Instagram

Leo ir Kai ?? 12/11/19

A post shared by Deividas Dulkys (@ddulkys) on

Deividas Dulkys ir McCall kartu jau daugiau nei dešimtmetį. Vestuves pora atšoko 2013-aisiais. Praėjusių metų liepą iš Švėkšnos kilęs krepšininkas į Lietuvą buvo sugrįžęs krikštyti dar metukų neturinčios dukros Ailos. Mergaitei šiek tiek ūgtelėjus, jauna šeima vėl ėmė ruoštis maloniems gyvenimo iššūkiams.

Vasaros pradžioje Žmonės.lt McCall pasakojo besilaukianti dvynukų. Tiek Deividui, tiek žaviajai amerikietei tai buvo ypač netikėta žinia. 

Deividas Dulkys su žmona McCall Maynor/Asmeninio archyvo nuotr.
Deividas Dulkys su žmona McCall Maynor/Asmeninio archyvo nuotr.

„Jaučiuosi nepaprastai laiminga, bet didžiai nustebusi. Sužinojus, kad laukiuosi dviejų vaikų, mane ištiko šokas. Dvynių mūsų šeimose nebuvo, pati niekuomet neįsivaizdavau, jog galėčiau jų lauktis, todėl tai – milžiniškas siurprizas“, – neslėpė McCall.

Moteris sakė, kad ir pats nėštumo periodas, lyginant su tuo metu, kai laukėsi Ailos, skiriasi:

„Viskas kitaip. Kai laukiausi dukros, jaučiausi itin gerai. Jokio pykinimo. Aktyvia veikla galėjau užsiimti net iki devinto mėnesio. Dabar nėščia esu 15 savaičių, pirmas semestras – itin sunkus. Na, bet imu jaustis kiek geriau. Tačiau nuo pat pirmosios dienos, kai sužinojau apie dvynius, mane pykino kone kas dieną.“
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai