Krepšininkė Dalia Belickaitė – naujame amplua: taps laidų vedėja

Dalia Belickaitė / asmeninio albumo nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-24 09:55
Visada besišypsanti raudonplaukė krepšininkė ir šiuo metu itin populiari nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė neslepia nei savo džiugesio, nei didelio jaudulio. Jau nuo kovo 30-osios su savo gerbėjais ir TV žiūrovais ji sveikinsis naujajame pramoginiame televizijos kanale.

Ašaromis nulieta krepšininkės karjera, rimtos traumos ir psichologinis išsekimas – jaunos ir energingos merginos praeitis. Ir nors Dalia Belickaitė nebegali žaisti krepšinio, ji užtikrinta, kad jos tikrasis kelias buvo visai ne krepšinio aikštelė.

„Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad atsidursiu čia, kur esu dabar. Visada galvojau, kad būsiu krepšininkė, tačiau susiklostė taip, kad visi įvykiai, visi ženklai mane siuntė kažkur kitur. Taip atsirado vedėjos darbas „Žalgirio TV“. Tai buvo labai man artima, kadangi su krepšiniu turiu labai daug bendro. O gavusi pasiūlymą tapti pramoginio muzikinio kanalo laidų vedėja, buvau labai nustebinta. Tai tarsi šuolis į visai kitą sritį, tačiau man tai patinka, todėl nedvejodama sutikau. Myliu muziką, todėl manau, bus smagu ne tik man, bet ir žiūrovams. Juk geriausias specialistas tas, kuris myli savo darbą ir jį atlieka su malonumu“, – atvirauja naujojo kanalo vedėja D. Belickaitė.

Timūras Augucevičius ir Dalia Belickaitė/Organizatorių nuotr.
Timūras Augucevičius ir Dalia Belickaitė/Organizatorių nuotr.

Beveik 50 tūkstančių sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“ turinti Dalia nesijaučia žinoma. Nors jai malonu, kad jos gyvenimas yra kažkam įdomus ir žmonės ja domisi, tačiau anot jos, iki žinomumo jai dar labai toli ir tai nėra prioritetas.

„Svarbu daryti tai, kas tave daro laimingu. Prieš pradedant vesti naujojo kanalo „2TV“ laidas labai jaudinuosi, kadangi, tai visai kas kita ką man kada nors teko daryti. Labai džiaugiuosi, kad turėsiu nuostabų partnerį Timūrą Augucevičių, kuris toks geras, toks nuoširdus, jau net dabar žinau, kad man su juo bus labai smagu dirbti. Kad ir kokie bus iššūkiai, tai man jie bus tikrai lengvesni dirbant patyrusioje komandoje, kurie padės man su tuo susitvarkyti“, – įspūdžiais dalinasi D. Belickaitė

 

Dalia Belickaite ir Edvinas Šeškus / asmeninio albumo nuotrauka
Dalia Belickaite ir Edvinas Šeškus / asmeninio albumo nuotrauka

Muzikinis kanalas pateiks daugybę naujienų, kuriomis muzikos aistruoliai galės mėgautis visas 24 valandas per parą. Pasak D. Belickaitės, šis kanalas bus visai kitoks.

„Šiais laikais, o ypatingai dabar yra labai daug sunkaus turinio, kuris kartais bereikalingai apsunkina žmonių mintis. Čia to nebus! Šiuo kanalu mes norime viską perteikti tik geromis emocijomis, stengtis skleisti tik pozityvumą ir aktualias naujienas, kurios neliūdintų, o tik keltų gerą nuotaiką. Į kiekvieno žiūrovo gyvenimą įnešime judesio, kurio visiems taip trūksta! Tikiuosi, kad žmonės pasiruošę puikioms laidoms ir geriausiai muzikai“, – sako D. Belickaitė.

Naujas pramoginis televizijos kanalas „2TV“ transliacijas eteryje pradeda jau kovo 30-ąją.

Temos:
Naujiena Aktualu

Naujausi straipsniai