Krepšininkas Vaidas Kariniauskas tapo tėčiu – žmona Ieva jam padovanojo pirmagimį: atskleidė ir vardą

Vaidas Kariniauskas ir Ieva Jurevičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-23 19:45
Kovo 22 d. krepšininkas Vaidas Kariniauskas ir jo žmona Ieva susilaukė pirmagimio. Graikijoje, kur šiuo metu yra įsikūrusi šeima, gimusiam sūneliui laimingi tėvai davė Manto vardą.

„22.03.19 yra ta diena, kai mažylis Mantas atėjo į mūsų gyvenimą. Džiaugsmas, nuovargis, pabaiga ir kartu pradžia viso naujo etapo... amžinai dėkingi! Mama ir Mantas jaučiasi gerai! Tėvas neturi žodžių, kaip jis jaučiasi...“, – socialiniuose tinkluose rašė V. Kariniauskas.

Kadangi vaikelis į pasaulį turėjo ateiti kovo 26 d., kurį laiką džiaugsmingo įvykio Graikijoje laukė ir Manto močiutės. Jos padės jaunai mamai susidoroti su kylančiais iššūkiais.

Šiuo metu tėčiu tapęs lietuvis krepšininkas žaidžia „Kymi“ komandoje, Chalkida mieste, Graikijoje. „Jis jau yra rungtyniavęs šioje ekipoje, tai visus pažįstame ir buvome sutikti labai maloniai. Apskritai, graikai yra labai svetingi žmonės. Prieš atvykstant jie žinojo mūsų situaciją – tai, kad laukiuosi. Tad, komanda viskuo pasirūpino. Ir gydytojų konsultacijomis, ir privačia klinika Atėnuose“, – kovo viduryje zmones.lt portalui yra pasakojusi I. Kariniauskienė.

Pirmasis Ievos nėštumos, anot jos, buvo gana lengvas ir sklandus. Sūnus mamos labai nevargino, o per tą laiką pora spėjo net tris kartus pakeisti gyvenamąją vietą – Rumunija, Lietuva, Graikija.

Kovo 18 – ąją Ieva atšventė ir asmeninę sukaktį. Tuomet socialiniame tinkle ji rašė: „Ačiū vyrui už nuostabų vakarą palydint 24-tuosius metus. Kad ir kokie nerealūs šie metai buvo, žinau, kad 25-tieji bus dar geresni“.

Vaidas ir Ieva šeimą sukūrė trimis aštuntukais pažymėtą dieną – 2018 08 08.

Vestuvėms pora ruošėsi pusantrų metų.

„Kai 2017 – ųjų sausio 11 – ąją Italijoje įvyko mūsų sužadėtuvės, jau kitą rytą ėmėme rinktis santuokos datą ir kalbėti apie tai, kaip viskas vyks“, – su šypsena prisiminė septynerius metus draugavusi pora.

Ieva, kol baigė studijas, mylimąjį lankė Graikijoje, Italijoje ir Rumunijoje – šių šalių krepšinio klubus yra atstovavęs Vaidas Kariniauskas.

Ieva ir Vaidas netikėtai susipažino Kauno „Akropolyje“, tačiau trumpas pašnekesys į bičiulystę tuo metu nevirto. Pora susitiko po pusantrų metų bendros pažįstamos merginos gimtadienyje ir nuo to laiko yra kartu.

Temos:

Vaikas Aktualu

Naujausi straipsniai