Krepšininkas Simas Jasaitis kreipėsi į policiją – grasina žmonos gerbėjas

Oksana ir Simas Jasaičiai / „Pudra Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-20 09:00
Įtampa tarp Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio auga. Krepšininkas dėl žmonos gerbėjo elgesio ir jam adresuotų jo grasinimų penktadienį kreipėsi į policiją.

Portalo lrytas.lt duomenimis, krepšininkas balandžio 20 dienos rytą kreipėsi į policiją. Simas parašė pareiškimą dėl vieno Oksanos Pikul gerbėjo grasinimų.

Primename, kad Oksana anksčiau prisipažino iš Simo patyrusi ne tik fizinį, bet ir psichologinį smurtą. Jų tarpusavio nesutarimai į viešumą iškilo sausio mėnesį, kuomet žymi moteris savo vyrui iškvietė policiją.

Po to, kai sausio sekmadienį pasirodė informacija, kad Simas Jasaitis buvo sulaikytas policijos dėl smurto artimoje aplinkoje, jo žmona Oksana Pikul-Jasaitienė buvo atsitvėrusi tylos siena. Nors tą pačią dieną dalyvavo „Žmonės 2018“ apdovanojimuose, šeimos dramos ji nekomentavo. „Tai yra mano šeima ir aš linkusi mūsų santykių nekomentuoti“, – portalui Žmonės.lt sakė Oksana.

Po dienos ji vis dėlto prabilo.

„Aš iš vyro patiriu psichologinį ir fizinį smurtą, jis dažnai vartoja alkoholį, dažnai lošia kazino, eina į diskotekas. O viską mato vaikas. Tai yra trauma mums“, – 15min.lt teigė Oksana.

Oksanos teigimu, Simo Jasaičio buvusi žmona Vaida Klizaitė ir sesuo Aistė Čeburiak, kaip ir Simo tėvai, yra susimokę prieš Oksaną, nes esą gelbsti S. Jasaičio kailį. A. Čeburiak išsakė, kad jos šeima bei jos brolis iš Oksanos patiria emocinį, žodinį smurtą. Oksana po šio teiginio nusprendė netylėti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai