Krepšininkas Šarūnas Vasiliauskas su žmona ir metukų neturinčia mažyle persikraustė į Turkiją

Martyna ir Šarūnas Vasiliauskai su dukra / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-02-12 18:26
Vos rudenį sulaukę šeimos pagausėjimo krepšininkas Šarūnas Vasiliauskas ir Martyna Vasiliauskė su dukra drąsiai keliauja po pasaulį. „Net juokiamės, kad kas mėnesį atsiduriame naujoje šalyje“, – pasakoja su kūdikiu į tolimą kelią nebijanti traukti Martyna. Beje, šiuo metu pora gyvena Turkijoje, kur Šarūnas turi pasirašęs kontraktą su krepšinio komanda.

Šiuo metu Vasiliauskų šeima mėgaujasi šiluma Egipte. Prieš tai jie lankėsi Maltoje, o visai neseniai sugrįžo iš Batumio. Ten, kur pora gyvena paskutiniu metu – šiltas ruduo. Iš nuotraukų sprendžiant – visa šeima prie saulės spindulių prisitaiko su didžiuliu malonumu.

„Pirma diena Egipte buvo išties sudėtinga, nes skridome naktį. Su mažyle ant rankų tai nėra lengvas išbandymas. Mergaitė visiškai išsimušė iš ritmo. Beje, buvo pripratusi prie šaltesnio klimato“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Martyna.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Nepaisant to, metukų neturintis kūdikis greitai prisitaikė prie atostogų, naujo gyvenimo ir kelionių ritmo. Keliauti Vasiliauskai visiškai nebijo.

„Abu su Šarūnu nemėgstame būti vienoje vietoje, todėl ir savo mažylę pratiname prie kelionių. Egipte praleisime 6 dienas. O Turkijoje, kur dabar gyvename, esu buvusi ir atostogavusi esu ne kartą. Į poilsines keliones dažnai leisdavomės su tėvais. Šį kurortą nuoširdžiai mėgsta lietuviai. Niekada, beje, nemaniau, kad man vėliau Turkijoje teks gyventi“, – atviravo M. Vasiliauskė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Šiuo metu šeima gyvena Trabzone, prie Juodosios jūros. Šarūnas žaidžia už „Trabzonspor“ komandą. Iki birželio ten jis turi pasirašęs kontraktą.

„Miestas – nedidukas, negu Stambule čia mažesnė teroro aktų tikimybė. Nevargina nuolatiniai kamščiai. Oras taip pat nuostabus. Mums pasisekė, nes klimatas kuo puikiausias ir mažylė sau ramiai pragyvens visą šaltą lietuvišką žiemą“, – pasakojo M. Vasiliauskė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Šeima šiuo metu trumpų atostogų išvyko į Egiptą. Šiek tiek poilsio dar niekam nepakenkė. Jei rinkosi tarp Tel Avivo ir dabartinės atostogų krypties, tačiau nusprendė norintys ne turistauti, o ramiai pagulėti ir pasimėgauti vienas kito kompanija.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai