Krepšininkas Robertas Javtokas su žmona Vilma laukiasi trečio vaiko

Robertas ir Vilma Javtokai su vaikais
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Krepšininkas Robertas Javtokas (35) su žmona Vilma Javtokiene (31) laukia šeimos pagausėjimo, praneša Žmonės.lt. Jau šį pavasarį porą aplankys gandrai.

Šią žinią Žmonės.lt patvirtino pats R.Javtokas. Poros trečioji atžala turėtų gimti gegužę. Šeimoje krykštaus dar vienas berniukas.

Robertas ir Vilma augina devynerių dukrą Gretą ir dvejais metais jaunesnį sūnų Simą.

Laukdami šeimos pagausėjimo tėvai jau galvoja, kaip pavadinti naują šeimos narį, tačiau dėl konkretaus vardo dar neapsisprendžia. „Variantų yra, kol kas net per daug“, – Žmonės.lt juokavo R.Javtokas.

Žmonės.lt primena, kad Robertas Javtokas ir Vilma Barauskaitė susituokė 2005-ųjų vasaros pradžioje.

Robertas ir Vilma Javtokai su vaikais

V.Javtokienė ne kartą užsiminė, kad šeima jai – didžiausia vertybė.

„Mano gyvenimas net pranoko lūkesčius. Jaunystėje nė nesitikėjau, kad iki trisdešimties jau turėsiu du nuostabius vaikus ir vyrą, kurį be galo myliu. Man labai pasisekė“, – žurnalui „Žmonės“ yra sakiusi Vilma.

Ruoštis tėvystei šiuo metu daugiau laiko turi ir Robertas. Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas jau kurį laiką nesirodo krepšinio aikštelėje, nes gruodį patyrė stresinį pėdos lūžį.

Praėjusią savaitę Žmonės.lt rašė, kad R.Javtokas nusprendė išsitatuiruoti visą dešinę ranką. Tuomet krepšininkas prasitarė, kad piešinys jam – labai simboliškas ir turintis prasmę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Robertas Javtokas ryžosi įspūdingai tatuiruotei: 3 mėnesius ją kuriantis meistras darbą tik įpusėjo

Robertas ir Vilma Javtokai su vaikais

Skaitykite daugiau