Krepšininkas Rimantas Kaukėnas vardan kilnaus tikslo surengė iškilmingą vakarienę

Labdaros vakaro akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-23 21:44
Penktadienio vakarą Vilniuje, Pirklių klube, surengtas krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės „Gala“ labdaros vakaras.

Atvyko Lietuvos ir tarptautinio verslo, politikos, meno, sporto ir pramogų pasaulio atstovų, tarp jų – kadenciją baigęs šalies prezidentas Valdas Adamkus.

Svečių laukė iškilminga vakarienė, kurios metu padėkos žodį tarė prezidentas Valdas Adamkus ir fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Savo kūryba su svečiais dalinosi atlikėjai Merūnas Vitulskis, Vaidas Baumila, Viktoras Woop ir Electric Ladies. Žinomos moterys su savo atžalomis pristatė prekinio ženklo „Minimi“ rūbų kolekciją, o iliuzionistas Mantas Wizard surengė paslaptimis dvelkiantį pasirodymą.

Svečiai buvo pakviesti dalyvauti aukcione, kurio metu už auką vaikams buvo parduodama Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomų sportininkų atributika – NBA krepšininko LeBron James, futbolininko Kristiano Ronaldo marškinėliai, kamuoliai su Kauno Žalgirio žaidėjų parašais.

“Prieš mėnesį mūsų paramos grupė šventė 6-rių metų gimtadienį. Džiaugiamės, kad per visus gyvavimo metus sparčiai judėjome į priekį. Parama, atjauta ir žmonių noras padėti leido mums suteikti pagalbą vis daugiau sunkiai sergančių vaikų ir jų šeimų. Šio labdaros vakaro idėja yra suburti mūsų visą bendruomenę, pasidalinti kartu nuveiktais darbais bei tuo pačiu įprasminti tai tęsiant kilnią misiją – rinkti aukas Kauno klinikoms reikalingai medicininei įrangai – specialiosioms adatoms ir grąžtui. Šių priemonių dėka vaikams atliekamos trepanobiopsijos procedūros nebūtų tokios skausmingos.

Planuojame, kad aukų gali pakakti ir išpildyti sergančių vaikų svajones bei suteikti skubią pagalbą besikreipiantiems. Noriu padėkoti visiems, kurie nelieka abejingi Lietuvos mažiesiems ligoniukams, padeda jiems išgyventi sunkią diagnozės traumą ir suteikia jiems taip reikalingą pagalbą”, – apie fondo veiklą kalbėjo fondo steigėjas krepšininkas Rimantas Kaukėnas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai