Krepšininkas Marius Grigonis tapo tėvu: šį vakarą su „Žalgiriu“ nežais

Marius Grigonis ir Salomėja Karvelytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-30 18:41
Krepšininko Mariaus Grigonio žmona, komunikacijos specialistė Salomėja Karvelytė-Grigonė antradienį padovonojo jam už bet kokią pergalę geresnę dovaną – vyrui Kauno gimdymo namuose gimė sūnus.

Apie šeimos pagausėjimą pranešė Salomėjos senelis, legendinės laidos „Krepšinio pasaulyje“ žurnalistas Vidas Mačiulis.

„Sveikas gyvas, naujasis Kauno pilieti, GRIGONI! Kauno Prano Mažylio gimdymo namuose prieš valandą „Žalgirio“ komandos žaidėjas Marius Grigonis ir jo žmona Salomėja Karvelytė- Grigonė kartu su rūpestingais medikais išvydo nuostabų angeliuką – pirmąjį šeimoje sūnų.

Ši originali puokštė greitai pasieks laimingus tėvelius ir jų vaikelį. Su pirmuoju anūkėliu turime pasveikinti ir senelius – Lietuvos žurnalistų sąjungos narius Vilmą ir Laisvį Karvelius. Visiems visiems yra miela ir įsimintina 2019-ųjų balandžio 30-oji. Būk pasveikintas, mažasis Grigoni, ir žinok, kad dėl tavęs tėvelis Marius šį vakarą nežais su „Žalgiriu“ Prienuose. Jis nuo antros valandos nakties ligoninėje laukė tavęs kartu mamyte Salomėja...“

Marius ir Salomėja žiedus sumainė praėjusių metų liepą. Meilės priesaiką vienas kitam Marius ir Salomėja ištarė po septynerių metų draugystės.

Pora yra pažįstama nuo pradinių klasių, tačiau vienas į kitą dėmesį atkreipė tik būdami vienuoliktokai.

Pabaigęs mokyklą Marius pradėjo profesionalaus krepšininko karjerą – žaidė keliuose Ispanijos klubuose, o 2017-aisiais atstovavo Berlyno „ALBA“ komandą.

Tuo metu Salomėja mokėsi komunkacijos mokslų pivačiame LCC tarptautiniame universitete.

Mariaus Grigonio ir Salomėjos Karvelytės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Grigonio ir Salomėjos Karvelytės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pora neslėpė: draugauti per atstumą buvo sunku, todėl apgynusi bakalauro laipsnį, legendinio žurnalisto, laidos „Krepšinio pasaulyje“ kūrėjo Vido Mačiulio anūkė išvyko gyventi į Vokietiją pas mylimąjį.

Nuo šios vasaros jaunieji įsikurė Kaune – M. Grigonis pasirašė trejų metų sutartį su „Žalgirio“ klubu.

„Turime daug draugų, todėl norėjome su jais visais nors trumpai pabūti“, – per vestuves sakė pora. 

Naujausi straipsniai