Krepšininkas Marius Grigonis su žmona Salomėja laukia šeimos pagausėjimo

Marius Grigonis ir Salomėja Karvelytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-17 12:31
Buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas, Lietuvos krepšinio rinktinės narys Marius Grigonis (27) su žmona Salomėja Grigone (27) gyvena jaudinančiu laukimu – pora laukia šeimos pagausėjimo.

2019-ųjų balandžio pabaigoje gimusį sūnų auginanti šeima netrukus sulauks gandrų – M.Grigonis su žmona Salomėja turėtų sulaukti dukros.

Džiugia žinia, kad sūnus netrukus taps vyresniuoju broliu socialiniame tinkle pasidalijo krepšininko žmona Salomėja, o ir pats M.Grigonis gerbėjus palepino vienu iš šeimos fotosesijos kadrų, kuriame jiedu įsiamžinę su sūnumi ir dviem savo šuneliais, o nuotraukoje matyti ir nėštukės pilvas. 

Žmonės.lt primena, kad Marius ir Salomėja žiedus sumainė 2018 metų liepą Kaune. Meilės priesaiką vienas kitam jiedu ištarė po septynerių metų draugystės.

Pora yra pažįstama nuo pradinių klasių, tačiau vienas į kitą dėmesį atkreipė tik būdami vienuoliktokai.

Pabaigęs mokyklą Marius pradėjo profesionalaus krepšininko karjerą – žaidė keliuose Ispanijos klubuose, vėliau atstovavo Berlyno „ALBA“ komandai.

Tuo metu Salomėja mokėsi komunkacijos mokslų pivačiame LCC tarptautiniame universitete.

Pora neslėpė: draugauti per atstumą buvo sunku, todėl tik apgynusi bakalauro laipsnį, legendinio žurnalisto, laidos „Krepšinio pasaulyje“ kūrėjo Vido Mačiulio anūkė išvyko gyventi į Vokietiją pas mylimąjį.

Galiausiai po vestuvių jaunieji įsikūrė Kaune – M.Grigonis tada pasirašė trejų metų sutartį su „Žalgirio“ klubu. Nuo šio rudens krepšininkas atstovaus Maskvos „CSKA“ klubui.

Naujausi straipsniai