Krepšininkas Domantas Sabonis tapo tėvu: Shashana Rosen susilaukė pirmagimio

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Sacramento Kings“ komandoje žaidžiantis krepšininkas Domantas Sabonis ir jo amerikietė žmona Shashana Rosen išgyvena laimingą laikotarpį. Praėjusių metų vasarą susituokusi pora susilaukė pirmagimio.

Džiugia žinia D.Sabonis pasidalijo spaudos konferencijos metu. Jos vaizdo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas krepšinio klubo „Sacramento Kings“ socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. Taip krepšinio klubas sveikino D.Sabonį ir S.Rosen sulaukus gandrų.

„Taip, mes susilaukėme kūdikio. Esu labai laimingas, buvau su žmona ir tai yra nuostabu“, – vaizdo įraše sakė pirmagimio susilaukęs krepšininkas.

Kol kas nei vaiko lyties, nei vardo pora neatskleidė.

Žmonės.lt primena, kad krepšininkas Domantas Sabonis su mylimąja Shashana Rosen susituokė 2021 metų rugpjūtį Prancūzijos Rivjeroje.

Iš pasidalytų nuotraukų matyti, kad pora susituokė prabangioje pilyje-viloje. Akyli krepšininko gyvenimo stebėtojai tąkart spėjo, kad vestuvių ceremonijai Prancūzijoje pora buvo pasirinkusi pajūrio vilą „Villa Ephrussi de Rothschild“.

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen / Socialinių tinklų nuotr.

Pora susižadėjo praeitų metų rugpjūtį. Džiugią žinią tuomet socialiniuose tinkluose pranešė būtent Domanto Sabonio mylimoji. Pasidalijusi žaisminga nuotrauka, kur pora užfiksuota vienas kito glėbyje, Shashana pokštavo, kad pagaliau pavyko sutramdyti svajonių jaunikį.

Fotogalerija:

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen (14 nuotr.)
+8

Skaitykite daugiau