Krepšininkas Domantas Sabonis pasipiršo mylimajai Shashanai Rosen

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-30 08:37
Krepšinio žvaigždė Domantas Sabonis (24) pasipiršo savo mylimajai Shashanai Rosen (27). Džiugiomis naujienomis būsima nuotaka pasidalijo socialiniame tinkle.

Sh.Rosen pasidalijo miela savo ir D.Sabonio nuotrauka ir šalia jos paliko šmaikštų įrašą, jog šitaip dabar galės visą savo gyvenimą, mat ji „supančiojo“ Domantą.

Šiuo metu Indianos „Pacers“ klube žaidžiantis Domantas išrinktas į geriausių šeštojo žaidėjo kategorijos trejetą: krepšininkas net vadinamas istorinius skaičius fiksuojančiu superatsarginiu, o tai yra didelis įvertinimas NBA, ypač žaidžiančiam pirmuosius sezonus.

Pernai jaunasis Sabonis su „Pacers“ klubu pasirašė sutartį, pagal kurią per ketverius metus uždirbs apie 77 milijonus JAV dolerių. Tai brangiausia sutartis, kokią kada nors yra pasirašęs lietuvis.

Shashana – šokių studijos „The Movement“ įkūrėja, anksčiau buvo krepšinio komandos „Lakers“ palaikymo šokėja. 

Primaname, kad šįmet birželio 15 dieną Domanto tėvai, Ingrida ir Arvydas Saboniai minėjo santuokos 30-metį. 1990-aisiais metais vykusi jųdviejų šventė – istorinė. Tuomet žinomos poros liudininkais tapo tūkstančiai žmonių.

Ingridos ir Arvydo Sabonių vestuvės/E. Katino nuotr.
Ingridos ir Arvydo Sabonių vestuvės/E. Katino nuotr.

Garsiausio visų laikų Lietuvos krepšininko ir grožio konkurso „Gražioji vilnietė – 88“ nugalėtojos vestuvės vyko per blokadą, kai daug ko stigo, tačiau nepritekliaus šventėje nebuvo justi.

Nuotaka puošėsi iš Ispanijos parsivežta įspūdinga suknele, o batelius ypač aukšta pakulne (11 cm) ji rado Vokietijoje. Vestuvių dieną Ingridą ir Arvydą Sabonius sveikino šimtai džiūgaujančių žmonių.

Ingridos ir Arvydo Sabonių vestuvės/E. Katino nuotr.
Ingridos ir Arvydo Sabonių vestuvės/E. Katino nuotr.

Po santuokos Kauno rotušėje jaunuosius ir svečius į Klaipėdą vežė keli autobusai, iki Juodkrantės plukdė specialiai išpuoštas keltas.

Pokylyje dalyvavo keli šimtai žmonių, stalai lūžo nuo vaišių ir lietuviškų bei atvežtinių gėrimų.

2017-ųjų birželio 15 dieną Saboniai atnaujino savo santuokos įžadus. Jauki ceremonija buvo surengta Palangos Švc. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Kuklioje šventėje dalyvavo tik Sabonių šeimos nariai ir patys artimiausi bičiuliai. Ingridą ir Arvydą Sabonius sveikino visi keturi jų vaikai: sūnūs Žygimantas, Tautvydas, dabar NBA rungtyniaujantis Domantas ir dukra Aušrinė.

Naujausi straipsniai