Krepšininkas Darjušas Lavrinovičius pasidalino įspūdžiais apie kuriamą serialą: „Dar toli mums iki aktorinio“

Krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-14 10:49
Neseniai Lietuvą apskriejo žinia, kad Holivudo kino komanda kuria dokumentinį filmą apie garsiausius Lietuvos krepšinio brolius. Anksčiau Amerikos dėmesio sulaukė skandalingieji krepšininkai broliai Bolai, šįkart Holivudo šlovės spinduliuose maudosi broliai Kšištofas ir Darjušas.

„Iki šlovės dar toli. Tiesiog kai pasiūlė nusifilmuoti projekte, mums pasirodė įdomu, – sakė Darjušas LNK laidos „Nuo... Iki...“ kūrybinei grupei. – Tuo labiau, kad karjera mūsų eina į pabaigą. Galbūt tai bus kažko naujo pradžia“, – intrigavo Kšištofas.

„Dar toli mums iki aktorinio, bet papasakoti apie save, apie savo nuopelnus, klaidas gyvenime, kas mes ir iš kur mes, galime“, – paklaustas, kaip sekėsi aktoriaus amplua, kalbėjo Darjušas. Ir pridūrė, kad labai prastai broliui Kšištofui pasisekė dainininko amplua: „Graudžiau negu graudu. Anglų kalbos nemoka, skaityti nemoka, dainą girdi pirmą kartą, klausos neturi, balso nulis“. 

Krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai / Organizatorių nuotr.
Krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai / Organizatorių nuotr.

„Dėl balso pasiginčyčiau“, – gynė savo gebėjimus Kšištofas. „Na gerai, balsas truputį geresnis, bet įsivaizduokite, tokiam žmogui dainuoti karaokę. Bus linksma“, – emocijomis iš filmavimo aikštelės dalinosi Darjušas.

Prienų „Skycop“ komandoje šį sezoną startavusiais aukščiausiais pasaulyje dvyniais krepšininkais susidomėjo Jungtinių Amerikos Valstijų televizijos laidų gamybos kompanija, kurios vedlys – prestižinį „Emmy“ apdovanojimą pelnęs prodiuseris Gary'is Waksmanas. Jungtinių Valstijų filmavimo grupė Lietuvoje viešėjo rugsėjo pabaigoje ir nufilmavo šešias serijas apie šmaikščius brolius Darjušą ir Kšištofą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai