Kreminė pudra: atsakymai į aktualius klausimus

Makiažo pagrindas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Be kreminės pudros pasidaryti nepriekaištingą makiažą neįmanoma, tačiau išsirinkti tinkamą – tikras menas. Pateikiame aktualiausius klausimus ir atsakymus apie šią kosmetikos priemonę.

Kuo tepti kreminę pudrą?

Geriausia specialiu teptuku. Pirštų pagalvėlėmis nepavyks veido padengti tolygiai. Kempinėlė taip pat netinka – ja sunku užtepti ploną pudros sluoksnį. O štai teptuku užtepsite tiek, kiek reikia.

Kaip tepti veidą?

Reikėtų pradėti nuo kaktos ir tepti nuo vidurio smilkinių link. Tada pereiti prie skruostų ir tepti žemyn žandikaulio link. Nepamirškite patepti ausų. Labai svarbu išlyginti kreminės pudros sluoksnį pagal plaukų augimo liniją ir žandikaulio srityje, pasmakrėje.

Kokios didžiausios šios priemonės naudojimo klaidos?

Bene dažniausia klaida – per tamsus atspalvis. Rinkitės vienu, daugiausia dviem tonais už natūralią odos spalvą tamsesnę kreminę pudrą. Sausai odai netinkanti pudra gali subėgti į raukšleles ir jas išryškinti. Nepritaikyta riebiai odai suteiks veidui nepageidaujamą šlapią efektą.

TAIP PAT SKAITYKITE: BRY pamokėlė: kaip profesionaliai padengti veidą kremine pudra?

Kada jos verčiau atsisakyti?

Nereikėtų kremine pudra teptis vasarą, kai ypač karšta, padidėjus veido prakaitavimui. Geriau jos nenaudoti, jei veido oda yra labai problemiška, sergate dermatitu ir pan. Tokias problemas reikia gydyti, o ne maskuoti.

Ar kasdien naudojama kreminė pudra neužkemša porų?

Ne. Jei pudra parinkta pagal odos tipą, ji ne tik neužkemša porų, bet ir apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, ultravioletinių spindulių. Žinoma, besaikis kosmetinių priemonių naudojimas gali sukelti problemų. Taip pat visada rinkitės kokybišką pudrą ir atkreipkite dėmesį į jos galiojimo laiką.

Plačiau apie tai, kaip išsirinkti tinkamą pudrą, skaitykite 44-ajame „Ji“ numeryje“!

Žurnalas „Ji“ (44 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.
Skaitykite daugiau