Kraupu: keisčiausi persekiotojai, su kuriais susidūrė pasaulio įžymybės

Selena Gomez, Britney Spears, Beyonce, Justinas Bieberis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-22 19:39
Kartais gerbėjai peržengia visas ribas ir scenos dievaitį pradeda laikyti kone savo nuosavybe... Niekam nelinkėtume tokių patirčių, su kuriomis teko dorotis šioms pasaulinio garso žvaigždėms.

Popkaralienei Beyonce teko kovoti su tikrai baisiu persekiotoju. Bassey Essien buvo įsitikinęs, kad tikroji Beyonce – mirusi, o ją pakeitė antrininkė. Bassey siuntė dainininkei gausybę grasinančių laiškų ir knygą, kurią pats parašė. Galiausiai atlikėjai pavyko laimėti bylą prieš jį 2011 metais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kai policija sugavo Jasoną Luis Rivera besibraunantį į Miley Cyrus namus, jo rankose rado žirkles. „Aš Miley Cyrus draugas... Ji yra mano žmona. Aš ir Miley esam draugai jau penkerius metus,“ – neaiškiai vapeno persekiotojas, kurį už neteisėtą įsibrovimą už grotų patupdė 18 mėnesių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Justinui Bieberiui nepasisekė dar labiau. Dana Martina, už 15-metės išprievartavimą ir nužudymą kalėjęs iki gyvos galvos tapo tikru galvos skausmu atlikėjui. Dana savo kameros draugo paprašė, kad jo sūnėnas –Tanner Ruane – surastų Justiną ir nupjautų jo lytinį organą... „Jis gerai atrodantis vaikis. Ar norėčiau su juo permiegoti? Jo. Tai – legalu, todėl greičiausiai,“ – sakė Dana. Džiugu, kad policija planą išsiaiškino dar prieš jį įgyvendinant...

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Japonas Masahiko Shizawa Britney Spears siuntinėje galybę elektroninių laiškų, savo paties nuotraukų ir žinučių, tokių kaip „Aš tave gaudau.“ Persekiotojas gaudė Britney ir už jos namų ribų. Tiesa, susidūręs su dainininkės apsaugos darbuotojais, jis atlikėją padavė į teismą už jam sukeltus emocinius nepatogumus... Matyt, nė nereikia sakyti, kad bylos jis nelaimėjo.

Video kadras
Video kadras

Selenos Gomez persekiotojas pats save atskyrė nuo įžymybės. Thomas Brodnicki sakė, kad jis jau penkiasdešimt kartų kalbėjosi su Dievu apie tai, kad dainininkę nužudys. Vyras išreikalavo, kad teisėsauga jo neprileistų prie įžymybės. „Tikiu, kad tai gali apsaugoti mane nuo mėginimo susisiekti su Selena Gomez,“ – teigė persekiotojas.

Selena Gomez
Selena Gomez

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai