Kraupią nelaimę išgyvenęs „Materialistės“ bendraturtis Matas Puodžiūnas: „Vyrai verkia labiau nei moterys“

Matas Puodžiūnas
Matas Puodžiūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-31 10:45
AA

Verslininkas, itin populiaraus sostinės klubo „Materialistė“ bendraturtis Matas Puodžiūnas – tikras laimės kūdikis. Tačiau, kokį pragarą teko išgyventi šiam jaunam vyrui, greičiausiai žino tik jo šeima ir artimiausi draugai.

Po kraupios nelaimės, kai Amerikoje nerdamas į baseiną susilaužė tris stuburo slankstelius, gydytojai prognozavo, kad jis nebegalės valdyti kūno. Tačiau šiandien vaikinas vaikšto, gyvena pilnavertį gyvenimą ir džiaugiasi kiekviena diena.

M. Puodžiūno istorija tikrai išskirtinė. Būdamas vos 20-ies pagal mainų programą vaikinas išvažiavo į Ameriką. Šiandien pats Matas sako, kad gyvenimas neribotų galimybių šalyje jam buvo tarsi svajonė – darbas pajūryje ir nesibaigiantys vakarėliai. Tačiau vienas pasilinksminimas baigėsi itin skaudžiai ir pakeitė visą jo gyvenimą.

Matas Puodžiūnas / Asmenininio albumo nuotr.

Vieno vakarėlio metu jis šoko į baseiną, tačiau toje vietoje baseinas buvo labai negilus, o ten buvę žmonės klūpėjo ant dugno. Tik Matas to nežinojo... „Lūžo trys kaklo slanksteliai: penktas, šeštas ir septintas. Septinto iš viso beveik nebuvo, nes nuo smūgio į dugną jis tiesiog sprogo“, – skaudžią nelaimę prisimena Matas.

Supratęs, kas atsitiko, iš karto ėmė galvoti apie savo tėvus, kaip jiems reikės pranešti šią tragišką žinią: „Aš nebuvau praradęs sąmonės, supratau, kas vyksta. Galvojau: „Negi dabar paskambins į Lietuvą mano tėvams ir pasakys, kad nuskendau baseine?“

Matas prisipažino, kad Amerikoje jį gydę medikai dvejojo, ar dar gali kažkuo padėti ir išsaugoti jo gyvybę. Tik jaunas jo amžius gydytojus paskatino operuoti. Tam, kad Matas atsistotų ant kojų, prireikė ne tik milžiniškų jo paties, gydytojų pastangų, bet ir didelės sumos pinigų.

Matas Puodžiūnas / Asmenininio albumo nuotr.

„Apie 700 tūkstančių dolerių. Daug... Kai išgirdau sumas, aš ėmiau nerimauti ne tik dėl to, kas įvyko, bet ir kur įklampinau brangiausius žmones“, –pasakojo M. Puodžiūnas.

Mato reabilitacija Amerikoje truko tris mėnesius, po to laukė gydymas Lietuvoje. Prireikė dvejų metų intensyvaus gydymo ir reabilitacijos, kad jis atsistotų ant kojų. Jaunas vyras sakė, kad tuo metu būta ir vyriškų ašarų: „Taip, vyrai verkia, ir jie verkia labiau nei moterys...“

Kokios mintys sukosi Mato galvoje plūduriuojant baseine? Ką jaučia žmogus, po smūgio gulėdamas vandenyje ir kas šiandien vaikiną skatina kabintis į gyvenimą? Atsakymai – TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Matas Puodžiūnas (30 nuotr.)
+24