Kraupi aktorės Naomi Watts vaikystė – tėvo problemos su kvaišalais ir mirtis

Naomi Watts siaubo trileryje „Įkalinta“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-18 08:00
Tikriausiai aktorės Naomi Watts karjera būtų susiklosčiusi visiškai kitaip, jei ne sunki vaikystė ir situacijos išmokiusios moterį išlikimo pamokų.

Leidiniui „The Guardian“ superžvaigždė prisipažino, kad jos tėtis mirė, kai jai suėjo septyneri. Peteris Wattsas dirbo legendinės grupės „Pink Floyd“ garsistu. Jis mirė 1976 metais. Vartojant heroiną neatlaikė 31-erių metų vyro širdis ir kūnas. Jis perdozavo.

„Kai tėtis mirė, mes neturėjome jokių santaupų. Todėl grupės „Pink Floyd“ nariai pasielgė tikrai kilniai. Jie mamai davė net keletą tūkstančių JAV dolerių. Manau, tai buvo gražus gestas.“

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

N. Watts prisipažino, kad yra artima rolei, kurią vaidina viename iš „Netflix“ serialų „Gipsy“ („Čigonė“). Ten ji – terapeutė, kuri infiltruoja asmeniškus pacientų gyvenimus kurdama sau vis naują identitetą.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Kai tėtis mirė su mama teko daug keliauti. Aš pakeičiau devynias mokyklas, gyvenome net Velse, kur jaukius namus turi mano seneliai. Kiekvieną kartą buvo tikras išbandymas pritapti vis naujoje aplinkoje. Jaudinausi ir bijojau, kad bendraamžiai manęs nesupras,“ – su kartėliu prisiminė garsi aktorė.

N. Watts prispažino, kad jautėsi tarsi čigonė. Tiek keliauti buvo nelengva. Jai labai trūko tėčio. „Ne kartą lankiausi pas psichologą. Man prireikė rimtos pagalbos, kad įveikčiau krizę.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai