Kovodama su antsvoriu Birutė Petrikytė išbandė net 12 dienų badavimą

Birutė Petrikytė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-18 11:49
„Ilgiausiai esu badavusi 12 dienų“, – laidoje „Nauja legenda“ šeštadienį prisipažins jo Lietuvos estrados legenda Birutė Petrikytė. Atlikėja pripažįsta, kad kone visą gyvenimą jai teko kovoti su svoriu, o tinkamą būdą sulieknėti atrado tik visai neseniai.

Šou versle išvaizda buvo svarbi visais laikais, o jei likimas pašykštėjo tinkamų genų, pastangų reikia įdėti kur kas daugiau. B.Petrikytės prisipažino, kad tinkamai prisižiūrėti jai buvo itin sunku. Dainininkė yra išbandžiusi aibę dietų skambiais pavadinimais: nuo Mėnulio iki Viduržemio, sriubų ir kitokias sunkiai pakeliamas, tačiau menkai veiksmingas dietas. 

Siekdama idealaus svorio estrados legenda buvo pasiryžusi net badui. Kartu su keliomis draugėmis nusprendusi imtis drastiškos dietos B.Petrikytė konsultavosi ir su gydytojais, tačiau pradžioje vis tiek buvo nedrąsu: „Pavalgykim, Ilona, iš vakaro dar cepelinų“, – juokdamasi bado iššūkio pradžią prisiminė atlikėja.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

„Viena po 3 dienų nualpo. O mums, likusioms, gydytojas sakė, kad galėtume būti koncentracijos stovykloje“, – ironiškai pasakojo atlikėja. Pasak jos, jau po 10 dienų jos atrodė fantastiškai ir buvo numetusios po 8 kilogramus.

Vis dėlto, B.Petrikytė dabar visas kančias prisimena su šypsena ir džiaugiasi, kad pagaliau atrado tai, kas nereikalauja tiek daug jėgų: „Galiu nebemąstyti apie maistą. Valgau dažnai ir tai, ką noriu“, – sakė ji.

Pasak dainininkės, pagaliau atrasta tinkama dieta jai padėjo atsikratyti 12 kilogramų, o jos dukrai Andželikai – 16. 

Vargai dėl svorio ir konkurencija net su dukra. Itin veiksmingos dietos paslaptis B.Petrikytė atskleis jau šeštadienį.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai