Kovo mėnesio „Laimoje“ – 2018-ųjų tendencijų gidas: kaip atrodysime, ką veiksime, kuo mėgausimės?

„Laima“ / Tomo Adomavičiaus / LAIMA nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Baigiantis žiemai apima pažįstamas jausmas: norisikažkokito. Gaivaus, naujo, šviežio. Mūsų apžvalga – toms, kurios nori laikyti ranką ant pulso. Be to, kovo numeris parduodamas kartu su 2018 metų pavasario ir vasaros mados gidu „LAIMA Stilius“.

Metų tendencijų suvestinėje („2018-ųjų tendencijų gidas: kaip atrodysime, ką veiksime, kuo mėgausimės“, p. 34) – mados prognozės (nepaisant to, kad ekspertai skėsčioja rankomis: moterims vis sunkiau ką nors patarti, nes atrodyti madingai – lyg ir nemadinga, vertinamas tik savitas stilius, keletas krypčių vis dėlto labai ryškios), grožio kūrėjų išmonė, naujausių ir įdomiausių grožio priemonių apžvalga, sporto šakų ir maisto „top“ penketukai, gurmanų kryptys ir gastronominiai atradimai, kultūros gairės, naujausios ir populiariausios knygos Lietuvoje ir pasaulyje, kino salių naujienos, dizaino ir parfumerijos naujausi kūriniai.

Taip pat pasufleruosime, kuo kvepinasi (ar norėtų kvepėti) šiuolaikinės moterys („Moteriškumas šiuolaikinėje parfumerijoje“, p. 84).

Kaip visuomet, apžvelgėme naujausius radinius parduotuvėse, išrinkome 24 daiktus, kuriems drąsiai sakome „taip“. Sužinosite, kokia svarbi drabužio detalė šį sezoną kaip reikiant įsitvirtinusi madoje („Neliekanti šešėlyje“, p. 44), koks likimas ištiko gatvės pamaivas („Gatvės stiliaus nebėra?“, p. 69), kaip britų menininkas Benjaminas Shine’as įdarbino lygintuvą („Portretas su vualiu“, p. 104) ir daug kitų įdomių dalykų (esame tikri, kad abejingų nepaliks Lietuvos valstybingumo šimtmečio proga sumanyta smagi provokacija „Save regiu... prieš 100 metų“, p. 114, į kurią leidosi tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, tapytojas ir pianistas Viktoras Paukštelis, tenoras Edgaras Montvidas, meno rinkodarininkė Vilma Mačianskaitė, architektė Jurgita Liubartaitė, rašytoja, poetė, kino tyrinėtoja ir filosofė Aušra Kaziliūnaitė, aktorė Nelė Savičenko, verslininkė Kristina Strolienė, gydytoja infektologė, VU Medicinos fakulteto profesorė Raimonda Matulionytė, biomedicinos mokslų daktaras Julius Bogomolovas bei politologas Linas Kojala).

Naudingų patarimų ras tos, kurioms rūpi atnaujinti ne tik garderobą, bet ir pasirūpinti oda. Šį kartą atskleisime, ko odai tikrai nereikia („Ko nereikia odai?“, p. 70), kokias veido procedūras tikrai verta atlikti laukiant pavasario („Ar tikrai būna stebuklų: odos pricedūros pavasarį“, p. 76) ir kaip pagalbinėmis, makiažo, priemonėmis priversti odą švytėti („Tebūnie šviesa“ – pirmoji grožio tinklaraštininkės makiažo patarimų skiltis (ją nuo šiol rasite kiekviename numeryje), p. 81).

O jei kam nors nepatinkate – nesukite dėl to galvos! Verčiau perskaitykite straipsnį „Menas būti (ne)tobulai“ (p. 92). Arba atsiversite nuoširdų pokalbį akis į akį su aktore, kovo mėnesio viršelio veidu Neringa Varnelyte („Tarp juoko ir ašarų“, p. 16). „Šeima ir aktorystė buvo dvi pagrindinės gyvenimo sritys, kol... atradau dar vieną ne mažiau svarbią – save“, – prisipažįsta herojė ir priduria, jog prireikė laiko suvokti, „kad esu pati sau svarbi ir kad turiu asmeninių svajonių bei norų“.

Kovo mėnesio numeris kaip tik ir moko, kaip minusus paversti pliusais („pradėkime nuo pliusų, kad minusai taptų nesvarbūs“), atsigręžti į savo norus ir belaukiant pavasario skirti laiko sau. Mėnuo su „Laima“ – tai laikas su savimi ir laikas sau. (Tad nepamirškite žurnalo užsiprenumeruoti, juk prenumeruoti – daug pigiau nei pirkti: kaina prenumeratoriams – 1,99 Eur vietoje 3,49 Eur!)

LAIMA Nr. 3

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: LAIMA Nr. 3, Author: Žurnalas LAIMA, Name: laima_2018_03, Length: undefined pages, Page: 1, Published: 2018-02-21

Skaitykite daugiau