Kovo mėnesio horoskopas

Kalendorius. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-01 21:00
Portalui Ji24.lt kovo mėnesio prognozes kiekvienam Zodiako ženklui pateikia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pirmąsias dvi dekadas vertėtų kiek įmanoma labiau pasaugoti savo sveikatą, be reikalo nesivelti į diskusijas, apkalbas ar intrigas bei atsargiai bendrauti su jums artimais žmonėmis.

Gali trūkti energijos, kankinti nerimas, nemiga ar bendras silpnumas, tačiau tai nebūtinai bylos apie rimtas ligas, tiesiog šis laikas skirtas poilsiui, išoriniam ir vidiniam apsivalymui, o ne aktyviems veiksmams. Taigi, pravartu sudaryti sau atitinkamas sąlygas ir svarbius bei sudėtingus darbus atidėti paskutinei savaitei, kuomet ir vėl būsite kupini energijos bei optimizmo. Ypatingai produktyvus laikas nusimato 28–31 dienomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atsitiktinumų išties netrūks – tai įdomus ir tobulėti skatinantis laikotarpis. Dažnai situacijos susidelios tarsi savaime, tačiau nebūtinai taip, kaip jūs planavote. Svarbu gebėti išplėsti įprasto suvokimo ribas, priimti naujus ir neįprastus dalykus į savo gyvenimą. Jei nenorėsite įsileisti naujovių ar bandysite užsidaryti nuo pasaulio, tuomet šio laikotarpio situacijos gali atrodyti skausmingos ir bauginančios.

Gali tekti daug dirbti su kolektyvu, padėti išspręsti aktualius klausimus bei pasidalinti savo žiniomis. Jei nebijote bendravimo, tuomet nuveiksite išties daug, tačiau svarbu bus nepasiduoti nerimui, kuris šį mėnesį gali itin dažnai jus lankyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pirmąsias dvi dekadas skirkite pakankamai energijos karjeros reikalams ir ateityje galėsite pasidžiaugti nemažais pasiekimais. Dabar yra metas, kuomet paklosite pamatus, kurių dėka startuosite pergalės link finansuose bei darbe. Meilės reikalai gali tapti mažiau aktualūs, tad tie, kurie jau turi poras, gali pajusti, jog santykiai galimai tapo šalti.

Romantiškus pasimatymus verčiau atidėti ateičiai, o šį laiką skirti darbui ir mokslams, kurie leistų savo pareigas atlikti dar geriau. Trečioji dekada visai kitokia, kadangi disciplinuotai dirbti neleis vidinis noras būti laisvam ir nepaisyti jokių taisyklių ar apribojimų. Puikus laikas trumpoms atostogoms su draugais.

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologės L.Kutkytės kovo kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Svarbu vaidmenį jūsų gyvenime gali atlikti autoritetingi žmonės, susiję su užsieniu, dvasiniais ar aukštaisiais mokslais. Būkite atsargūs bendravime su jais ir neleiskite sau vulgarumo bei nepagarbos tiems, kurie žino ir gali daugiau nei jūs – tai gali itin skaudžiai atsiliepti. Norintiems keliauti į užsienį pravartu atidžiai peržiūrėti visus dokumentus bei kitus kelionėse svarbius niuansus.

Tiems, kurie puikiai išmano savo veiklos sritį, likimas gali suteikti puikią progą pagerinti savo statusą visuomenėje. Antroji bei trečioji dekada palanki ne tik meilės reikalams, bet ir finansams – gali atsirasti naujų arba papildomų pajamų šaltinių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmąsias dvi dekadas sėkmingi bus tik tie, kurių nebaugina sunkumai ar netikėtos situacijos. Bus sunku nuspėti įvykius ar veikti pagal planą, tad teks gebėti rasti išeitį iš bet kokios padėties. Protingiausia būtų šiuo metu negeneruoti naujų idėjų ir bandyti išlaikyti tą, ką jau turite, ir dirbti įprastus darbus, kurių tikrai netrūks. Nors šis metas nusimato aktyvus ir darbingas, tačiau tuo pačiu ir gana konfliktiškas, kupinas sunkiai suvaldomų emocijų.

Tiems, kurie ruošiasi atlikti stambias finansinės operacijas, vertėtų veikti ypač atsargiai arba atidėti veiksmus paskutinei mėnesio savaitei. Kovo 10–13 bei 28–30 dienos jums bus sėkmingiausios ir produktyviausios.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svarbu vengti net ir mažiausių nukrypimų nuo visuomenėje priimtų moralės normų bei neleisti sau vulgarumo, neetiškumo ar emocingumo. Aplinkiniai gali iš jūsų nemažai reikalauti ir tikėtis, todėl kartais galite jaustis ne itin komfortiškai. Teks atsakingiau žvelgti į savo pareigas, įvaizdį bei bendradarbiavimą su kitais, tad nedalinkite pažadų, jei nesate tikri, jog galėsite juos tesėti.

 

Šiuo metu taip pat opūs taps partnerystės ir meilės klausimai – svarbu neišduoti žmonių, kurie jus myli ir jumis pasitiki, saugoti santykius ir nedaryti skubotų sprendimų, prieš tai visko kruopščiai neišanalizavus. Paskutinė savaitė gali pradžiuginti sparčiai didėjančiomis uždarbio galimybėmis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kovo mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbe, profesijos srityje, laukia daug smulkmenų, kurias teks spręsti savarankiškai, kadangi sulaukti pagalbos iš kitų bus sunkiau nei paprastai. Jei būsite disciplinuoti, nesiblaškysite ir veiksite vadovaudamiesi logika, o ne emocijomis, tuomet su visais darbais susitvarkysite gana nesunkiai. 

Visas kovas, ypač jo vidurys, turėtų būti skirtas sveikatinimuisi. Pasistenkite įtvirtinti sveikos gyvensenos įpročius, sportuoti, gerinti ne tik fizinę, bet ir psichologinę būklę. Paskutinė savaitė atneš daug bendravimo, trumpų kelionių, apsikeitimo informacija – tai dinamiškas laikas, ypač palankus naujiems kontaktams megzti bei pradėti mokytis kažko naujo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būkite atidūs bendraudami su mylimais žmonėmis, kadangi pirmosios dvi dekados nusimato gana konfliktiškos. Be reikalo nesiaiškinkite santykių ir nereikalaukite iš kitų daugiau nei iš tikrųjų būtina. Vaikai šiuo metu reikalaus ypatingo dėmesio, dažniau gali elgtis nenuspėjamai, kaprizingai – prireiks kantrybės, kad išlaikytumėte šaltus nervus. Jei tik galite, leiskite sau pailsėti, pasidžiaugti smulkiais gyvenimo malonumais ir svarbius projektus atidėkite kitam mėnesiui. 

Kovo 7–26 dienomis geriau ramiai tvarkyti įprastus reikalus ir nesiimti nieko rizikingo – tai nelengvas metas. Paskutinę savaitę gali pagaliau pavykti rasti išeitį iš sudėtingos situacijos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pirmąsias dvi dekadas daugiau laiko norėsis praleisti namie, bendrauti tik su jums maloniais žmonėmis, kalbėtis apie nesudėtingus, neįpareigojančius dalykus ir vietoj darbo rinktis ramų poilsį saugioje aplinkoje. Puikus metas pasirūpinti šeimos nariais bei namais, buitimi.

 

Taip pat pravartu pasistengti, kad jūsų drabužių spintos turinys atitiktų jūsų gyvenimo būdą, pareigas darbe, socialinį statusą – asmeninės išvaizdos pokyčiai šiuo metu yra būtini. Šis laikotarpis gali praeiti gana ramiai, o kai kuriems net nuobodžiai, jei tik nekreipsite dėmesio į savo nuotaikos svyravimus. Paskutinė dekada atneš naujienų meilės sferoje – tai puikus laikas romantikai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip tinkamai pasiruošti pokalbiui su būsimu darbdaviu?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų aplinka – tarsi jūsų atspindys. Šį mėnesi galėsite pamatyti ir suvokti savo stipriąsias ir silpnąsias puses būtent aplinkinių dėka. Taigi, jei nutiks taip, jog kažkas erzins, netinkamai su jumis elgsis ar kitaip kels nepatogumus – įsiklausykite į situaciją, nes ji nurodo jūsų pačių trūkumus. Trauksite į save panašius žmones ir situacijas.

Pirmąsias dvi dekadas geriau neužsidaryti nuo gyvenimo ir aktyviai bendrauti, netgi jei tektų spręsti nemalonias problemas. Galite pagaliau išmokti ir suvokti tą, ką jau seniai suvokti reikėjo. Mėnesio pabaigoje nemažai palaikymo sulauksite iš šeimos narių ir giminaičių. Puikus metas keisti gyvenamąją vietą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Finansinė padėtis gali tapti nestabili ir kelti nerimą, o kai kuriems net nemigą. Tam, kad situacija būtų valdoma, pasistenkite šiek tiek sumažinti išlaidas ir daugiau kaupti, o ne išlaidauti. Taps svarbu tinkamai pasirūpinti ne tik savo finansais, bet ir fiziniu kūnu, todėl įsiklausykite į jo poreikius, pakeiskite mitybos įpročius, pradėkite sportuoti. Jei pradėsite nuo kovo 9 iki kovo 15 d., bus lengviau teigiamus įpročius įtvirtinti bei sėkmingai sportuoti ir ateityje.

Paskutinė savaitė atneš daug naudingos informacijos, reikalingų kontaktų ir patarimų. Kitų žmonių dėka galėsite pasistūmėti į priekį, siekdami savo tikslų. Visgi naujos pažintys greičiausiai bus paviršutiniškos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tai stiprus dvasinio apsivalymo periodas, tačiau jame gali būti visko: pavojų, iliuzijų, galimybių, sėkmės ir praradimų. Taigi, gali būti sunku išvengti klaidų, todėl skubėkite įgyvendinti savo planus, tačiau vis dėlto skubėkite lėtai. Svarbu neleisti sau pernelyg emocingai į viską reaguoti, neišsieikvoti tuštiems konfliktams, nereikšmingoms smulkmenoms ir nepasiduoti iliuzijoms, kurios iškreips realybę ir nuves ne tuo keliu.

Nevenkite pasikonsultuoti su kitais žmonėmis, prieš darydami rimtus sprendimus. Trečiąją dekadą „nusileisite ant žemės“ ir gebėsite tinkamai pasirūpinti materialiais dalykais bei rasti papildomų pajamų šaltinių.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė

Ji24.lt

Naujausi straipsniai