Kovo 8-osios proga Jeronimas Milius ir Česlovas Gabalis ruošia muzikinę staigmeną moterims

Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius / Gyčio Vidžiūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-02 12:31
Nors vis dažniau su neslepiama dvejonės gaida kalbama apie vadinamosios Moters dienos reikšmę ir prasmę, Kovo 8-ąją gatves užplūstančių vyrų su gėlėmis rankose vaizdinys kalba pats už save. Tai puiki diena priminti brangiai moteriai, kad ji yra mylima, svarbi, reikalinga ir vyrai šia proga sėkmingai naudojasi.

Ne išimtis ir  trys scenos profesionalai – Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis ir Feliksas Zakrevskis, kurie kovo 8 d. Vilniaus rotušėje pristatys išskirtinai „skanų“ bei originalų koncertą moterims (renginio organizatorius „Auksiniai Renginiai“).

Trio sudėtis, du vyriški balsai fortepijono skambesio fone, kitoks žvilgsnis į kūrinius žada šį tą neįprasto ir naujo. Įvairioms roko baladėms dažniausiai reikia masės, grupės, orkestro, o šiame koncerte atlikėjai pasirodys dviese, pritariant fortepijonui, tad, kaip sako patys muzikantai, bus pakankamai nuogi.

Gyčio Vidžiūno nuotr.
Gyčio Vidžiūno nuotr.

Renginyje skambės visų laikų gražiausios roko baladės ir hitai apie meilę bei moteris. Atlikėjai žodžiais nesišvaisto ir programos smulkmenų neatskleidžia, tegul klausytojų laukia staigmena, tačiau pažada, kad ausis palies nemažai žinomų atlikėjų, grupių, kaip pavyzdžiui, Rod Stewart, Sting, „Scorpions“, Bryan Adams bei daugelio kitų scenos grandų kūriniai.

Pasak pačių atlikėjų, Kovo 8-oji – šviesi diena, kuri kartas nuo karto primena, jog galima padovanoti gėlytę mylimai moteriai bei juokaudami sako, kad ši šventė padeda sušvelninti situaciją tarp vyrų ir moterų. Anot jų, šią dieną primenama, kad gali maloniai nustebinti mamą, sesę ar mylimąją.

Gyčio Vidžiūno nuotr.
Gyčio Vidžiūno nuotr.

Tiek Jeronimas Milius, tiek Česlovas Gabalis pripažindami, kad koncertą dedikuoja moterims, sako nepamiršę, jog į renginį jas kas nors atlydės. „Nereikia nusiteikti, kad jei ateisi į koncertą, reikės miegoti, klausyti, kaip Gabalis su Miliumi visoms pataikauja ir aiškina, kokios jūs gražios... Aišku, kad jūs gražios!“, – juokdamasis sako Jeronimas. Koncertas miegoti netrauks, o greta lyriškų kūrinių skambės ir roko klasika.

Atlikėjai moterims linki tikėti ir pasitikėti vyrais bei mylėti juos taip, kaip ir vyrai myli jas, būti gražioms, kokios jos ir yra, ir dar labiau žydėti. Žinoma, daugiausia gražių intencijų, dėmesio ir nuoširdumo skambės koncerte.

 

„Žinote, vyrams kovo 8-ąją tenka rinktis, kur nusivesti savo damą: į baletą, kurio dažnas negali pakęsti, ar ateiti į mūsų koncertą, paklausyti legendinių roko hitų bei abiems gerai praleisti laiką“, – juokaudamas sako Jeronimas. Koncerto programa subalansuota įvairaus muzikinio skonio klausytojams.

Gyčio Vidžiūno nuotr.
Gyčio Vidžiūno nuotr.

Veikiausiai, klausimų, kas yra koncerto-dovanos sumanytojai, nekyla. Česlovo  Gabalio pristatyti Lietuvos publikai nereikia. Tai grupių „Pelenai“ ir „Minor Modesty“ vokalistas, įvairių muzikinių televizijos projektų dalyvis: „Muzikinės kaukės“ nugalėtojas, „Žvaigždžių duetai“ (duete su Inga Jankauskaite)  antros vietos laimėtojas. 

Česlovas Gabalis atliko pagrindinius vaidmenis roko operose bei miuzikluose „Meilė ir mirtis Veronoje“ , „Peras Giuntas“, „Jėzus Kristus Super žvaigždė“ , taip pat  muzikiniuose spektakliuose  „Don Kichotas“, „Velnio nuotaka“ , „Paryžiaus katedra“, „ Bomba arba Ariel“ .

Gyčio Vidžiūno nuotr.
Gyčio Vidžiūno nuotr.

Ne mažiau ryškus rokeris, sunkiojo metalo grupės „Soul Stealer“  vokalistas Jeronimas Milius. Jaunas atlikėjas jau spėjo pasižymėti miuziklo bei roko operos scenoje.

„Paryžiaus Katedroje“ jis įkūnijo maištingąjį Klopeną, roko operoje „Jėzus Kristus superžvaigždė“ atliko Jėzaus vaidmenį, muzikiniame trileryje „Svynis Todas – demonas kirpėjas“ atskleistas Entonio personažas, „Velnio nuotakoje“ Girdvainio charakteris bei daugelis kitų rolių.

2008 m. Jeronimas tapo Lietuvos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laureatu ir atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse Serbijoje, 2009 m. tapo tarptautinio konkurso „Slavianskij bazar“ 3-osios vietos laimėtoju, muzikinio televizijos projekto „Auksinis balsas“ nugalėtoju.

Koncerte rokeriškos sielos atlikėjai jėgas vienys su pianistu Feliksu Zakrevskiu. Jis su V. Čekasino vadovaujamu džiazo ansambliu koncertavo festivaliuose Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Švedijoje bei Lietuvoje, pelnė specialų prizą fortepijoninės džiazo improvizacijos konkurse Vilniuje.

F.Zakrevskis aktyviai koncertuoja kaip solistas, koncertmeisteris, taip pat įvairių ansamblių sudėtyje. Feliksas Zakrevskis yra ansamblio „4Tango“ narys, koncertuoja Vytauto Labučio džiazo kvarteto sudėtyje. Taip pat jis yra parengęs koncertines programas su Rosita Čivilyte, Neda Malūnavičiūte, Ieva Prudnikovaite, Asmik Grigorian bei kitais solistais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai