Kovo 11-ajai besiruošianti Laisva: „Tikiuosi, kad mano sūnus švęs Valstybės šventes“

Donata Gutauskienė-Laisva / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-08 16:19
Nepažįstantys Donatos Gutauskienės-Laisvos nustebtų sužinoję, kokia patriotiška yra ši dainininkė. Ji viena tų, kuri susigraudina išgirdusi Lietuvos istoriją primenančias dainas. Visgi laisvė dainininkei pirmiausiai asocijuojasi su žmonėmis. „Man visada smagu matyti jaunimą apsirengusį spalvotai, ekstravagantiškai, smagu girdėti žmones, kurie nevengia pasakyti, kad jie yra kitokie. Džiaugiuosi, kad žmonės tampa laisvesni“, – tikina ji.

Šį šeštadienį, Kovo 11-osios išvakarėse, BTV „Dainuok mano dainą“ dalyviai minės svarbią Lietuvai datą. Garsūs dainininkai ir aktoriai atliks tik lietuviškas laisvės dainas. Dainininkė Donata Gutauskienė-Laisva uždainuos legendinį Eurikos Masytės kūrinį. „Simboliška, kad Laisva šiandien atliks dainą „Laisvė“. Man ši daina – be galo graži“, – sakys atlikėja. Gyvos muzikos šou metu Laisva pasakos, kad savo sūnų taip pat moko patriotiškumo.

„Mes apsilankome miesto renginiuose, darželyje jis piešia vėliavas, grįžta su vėliavėlėmis. Aš jį mokau, ką reiškia tos spalvos: geltona – saulė, žalia – laukų spalva, raudona – kraujas, o kartu mes Lietuva. Šiuos dalykus reikia žinoti“, – įsitikinusi Donata. Dainininkė pati nepraleidžia nė vienos šaliai svarbios progos ir mano, kad pirmagimis Rokas taip pat vertins žodžius laisvė ir Lietuva: „Aš tikiuosi, kad mano sūnus švęs, ir tikiu, kad švęs Valstybės šventes.“

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtoje, šventinėje „Dainuok mano dainą“ laidoje skambės tik lietuviškos dainos, kasdien primenančios mūsų istoriją. Žiūrovai išgirs kūrinius „Kasdien į karą“, „Pagaminta Lietuvoje“, „Tėvyne dainų ir artojų“, „Šaukiu aš tautą“, „Už rankų susiėmę“, „Laisvė“, „Balnokit broliai žirgus“, „Mano kraštas“, „Žemėj Lietuvos“ ir „Graži tu mano brangi tėvyne“. Kovo 11-osios išvakarių minėjimas ir gyva muzika – jau šį šeštadienį, 19:30 per BTV.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai