Kovai su peršalimu – veiksmingas vaistas iš natūralių ingredientų

Kaip gydytis nuo peršalimo? / „Fotolia“ nuotr.
Kaip gydytis nuo peršalimo? / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-07 17:40
AA

Atšalus orams tampame tikru taikiniu įvairiems virusams ir bakterijoms. Atėjus niūriajam metų sezonui padažnėja susirgimų peršalimo ligomis, kurios pasireiškia kvėpavimo takų uždegimais – rinitais, sinusitais, tonzilitais, laringitais, bronchitais.

Tuomet kamuoja vienas šių simptomų arba netgi simptomų derinys – „varvanti“ nosis, sloga (rinitas), užsikimšusi nosis, spaudimo jausmas galvoje (sinusitas), gerklės skausmas (tonzilitas, laringitas), kosulys (bronchitas). Viršutinių kvėpavimo takų uždegimu gali būti sergama ne vieną, o keletą kartų per metus. Suaugusieji šiomis ligomis gali sirgti 2-4 kartus, o vaikai – net iki 10 kartų per metus. Ir tai normalu! Peršalimo virusais žmonės gali užsikrėsti nuo kitų žmonių, todėl susibūrimo vietose, kuriose daug kontakto su kitais (darželiuose, mokyklose, gydymo įstaigose, viešajame transporte), rizika susirgti žymiai padidėja. Susirūpinti savo imunine sistema taip pat reikėtų susirgus šeimos nariui, kolegai, siaučiant epidemijai.

Visada organizmo atsparumą reikia pradėti didinti natūraliomis priemonėmis. Sportas, grūdinimasis, žalingų įpročių atsisakymas, visavertė mityba, aktyvus ir kokybiškas poilsis – svarbiausi – imuninės sistemos stiprinimo veiksniai. Tačiau, jeigu jie nepadėjo, tokiais atvejais gamta žino, kaip grąžinti sveikatą ir sustiprinti imunitetą.

http://www.stoppersalimui.lt/

Tik iš natūralių vaistažolių ekstraktų gaminamas nereceptinis vaistas „Tonsilgon“ yra unikali 7 augalų galia įvairiapusiam gydymui. „Tonsilgon“ slopina infekciją, stiprina imunitetą, veikia profilaktiškai ir saugo nuo uždegimo pasikartojimo.

Virusinės infekcijos atveju antibiotikai yra neveiksmingi, nes jie sukurti tam, kad naikintų bakterijas. 80 proc. visų viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejų ligos sukėlėjas yra virusas. Esant pirmiesiems peršalimo simptomams, svarbu, kad jūs sveiktumėte greičiau, kad organizmas būtų apsaugotas nuo ligos progresavimo ir pasikartojimo ateityje. Tai pasieksite pasitikėdami skirtingų augalų – vaistinės svilarožės, ramunėlės, asiūklio, riešutmedžio, kraujažolių, ąžuolų – gydomąja galia. Augalai yra gyvi organizmai, kurie natūralioje aplinkoje taip pat kovoja su parazitais, virusais ir bakterijomis. Jie kaupia apsaugines medžiagas, kurias galime puikiai pritaikyti žmonių gydymui. Greitas atkirtis infekcijai mažina riziką stipriai susirgti.