Kourtney Kardashian laimės valanda: jai pasipiršo mylimasis Travisas Barkeris

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / „Scanpix“, socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kardashian‘ų klano atstovė, realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian (42 m.) ir jos mylimasis rokeris Travisas Barkeris (45 m.) keičia santykių statusą – nuo šio savaitgalio jie pratinasi prie sužadėtinių pareigų.

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris, apie savo ryšį pranešę šių metų sausį, džiugia naujiena pasidalijo socialiniuose tinkluose.

K.Kardashian sužadėtuves pažymėjo į savo Instagramo paskyrą įkeldama romantišką nuotrauką. Joje – vandenyno fone besiglėbesčiuojantys įsimylėjėliai, stovintys didžiulėje širdies formos rožių kompozicijoje. Nuotrauką lydėjo prierašas „Amžinai“.

 

Pasak portalo tmz.com, kuris pirmasis pranešė apie poros sužadėtuves, T.Barkeris mylimajai pasipiršo Montecito mieste, Kalifornijoje. Rokeris lemtingą klausimą Kourtney Kardashian uždavė paplūdimyje, kuris buvo papuoštas įspūdinga rožių kompozicija. Vyras pasipiršo tradiciniu būdu – galantiškai priklaupęs ant vieno kelio.

Grupės „Blink-182“ būgnininko ir sesers sužadėtuvėmis viešai pasidžiaugė ir Kim Kardashian. Savo Twitterio paskyroje ji pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame matyti labai laimingi ir besibučiuojantys sužadėtiniai. Šalia ji parašė „Kravis amžinai“. 

Tai – pirmosios Kourtney sužadėtuvės, tačiau su buvusiu partneriu Scotu Disicku ji dalijasi trijų bendrų vaikų – 11 metų Masono, 9 metų Penelope ir 6 metų Reignu – globa.

T.Barkeris jau yra turėjęs dvi santuokas – 2001–2002 m. jis buvo vedęs Melissa Kennedy, o 2004–2008 m. – Shanna Moakler. Su ja rokeris turi du vaikus – sūnų Landoną (17 m.) ir dukrą Alabama (15 m.).

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris (5 nuotr.)

Skaitykite daugiau