Koučelos slėnyje nuošė garsiausias Amerikoje meno ir muzikos festivalis

"Coachella" festivalio akimirkos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kalifornijos Indio mieste penktadienį ir šeštadienį griaudėjos meno ir muzikos festivalis „Coachella“. 1999-aisiais debiutavęs renginys yra  vienas populiariausių JAV muzikos festivalių.

Šį kartą jame koncertavo nuo europinį turą šiemet atšaukusių „Bon Iver“ iki ką tik albumą išleidusio Kendricko Lamaro. Pakviestas ir kompozitorius Hansas Zimmeris, kuris už muziką filmams yra pelnęs „Oskarą“.

Pasirodė ir grupė „Sigur Ros“ kartu su Los Andželo filharmonijos orkestru. Publiką linksmino „Radiohead“, Owen Pallett, Nico Muhly, Anna Meredit, Davidas Lang, „The XX“, Martinas Garix, vasarą į Vilnių atvykstantys „Röyksopp“, The Weeknd, „Capital Cities“, „Empire of the Sun“, Kungs, DJ Snake, „Bastille“, Tove Lo, „Galantis“ ir kiti. Didžiausia žvaigždė – Lady Gaga, miniai pristačiusi ir naują dainą „The Cure“.

Coachella slėnyje Kalifornijoje šėlo kelios dešimtys tūkstančių festivalininkų. Tarp jų buvo tokios žvaigždės kaip modeliai Olivia Culpo, Kendall bei Kyle Jenner, Paris Hilton, Emily Ratajkowski, Alessandra Ambrosio, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Brooklynas Beckhamas. Atvyko aktoriai Emma Roberts, Nina Dobrev, Freida Pinto, Ariel Winter ir Aaronas Paulas,Joshas Hutchersonas. Kolegų klausėsi dainininkės Selena Gomez, Rita Ora, Hailee Steinfeld ir Victoria Justice.

"Coachella" festivalio akimirkos (53 nuotr.)
+47
Skaitykite daugiau