Kosmoenergetikės prognozės: vasario 8–14 d. energijų kalendorius

Sausainiai. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Šios savaitės energijos vers mus daugiau ir giliau sąveikauti su materija. Vienokia ar kitokia forma patirsime savo priklausomybę nuo materialaus pasaulio, o dalykai, kuriuos neigiame, taip pat neišpildyti poreikiai vers pripažinti, kaip vis dėlto esame nuo jų priklausomi, negalintys išsilaisvinti“, – įspėja kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Priklausomybė nuo materialaus pasaulio, nuo jame srūvančios pinigų energijos, žmonių, kuriems dirbame, veiks mūsų pasirinkimus ir veiksmus.

Mus supančios energijos ypač stipriai veiks žemutiniame, grubiame materialiame plane – bus nepalanku neigti, kad esame sudaryti iš kūno ir kraujo, kad valgome maistą, kuris mums būtinas, kad išgyvenimui reikalingi pinigai... Gali kilti būtinybė, poreikis skolintis pinigų, pasirašyti finansinių įsipareigojimų ar kitokio pobūdžio įpareigojančias sutartis. Tai bus mūsų savanoriškas sandėris, kad sutinkame būti priklausomi.

Energijos reikšis ir plėsis fiziologiniame plane, intensyvesni ir sunkiau valdomi bus mūsų instinktai. Jausmai, emocijos, aistros pastūmės elgtis brutaliau, grubiau, nepaisyti kitų žmonių erdvės, norų bei nepritarimo.

Giliau, net patiems mums iki galo to nesuvokiant ir nejaučiant, būsime valdomi savo vidinių baimių, reikšis priklausomybė nuo anksčiau patirtų būsenų ir emocijų – sprendimus dažnai lems ne sąmoningas protas, o mūsų nenuspėjama pasąmonė, pilna įvairiapusės sukauptos patirties, apie kurią net galime nežinoti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pirtininkas R.Kavaliauskas: vandens parkuose ar sporto klubuose esančios pirtys dažnai yra kūno džiovyklos

Sunkiau bus kontroliuojama seksualinė energija, galime patirti stiprią trauką, norą, poreikį būti su kažkuo – tokių norų realizavimas gali atgaivinti su panašiomis situacijomis susijusią patirtį, košmarus ir įvairias blogybes.

Sunkiau bus matyti, suvokti ir įvertinti visumą, orientuosimės ir koncentruosimės tik ties kažkokiu mums svarbiu objektu, vedami savo jausmų bei emocijų, instinktų ir patirties, kuri seniai išdilusi iš mūsų sąmoningos atminties bei prisiminimų.

Mūsų aplinkoje tvyrantis egoizmas, aistra, kerštas, poreikis bet kokiomis priemonėmis pasiekti rezultatą skatins į pagalbą ateiti ir reikštis tamsos ir blogio jėgoms. Taip patys į savo gyvenimą galime prisikviesti nemalonią „draugiją“, dvasias ar esybes, su kuriomis įprastai nenorime turėti jokių reikalų.

Vis dėlto tai bus laikas, kai atsitraukę nuo materialių klausimų ir pasirinkimų, galime būti įkvėpti originalių idėjų, – išnaudokime tokias akimirkas kurdami trokštamo projekto vizijas.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau