Kosmoenergetikės prognozės: vasario 1–7 d. energijų kalendorius

Kelias / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Mus supančios energijos šią savaitę skatins įvairaus pobūdžio pokyčius, susijusius su asmeniniais santykiais bei taisyklėmis, kurių iki šiol laikėmės“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jausime impulsą keistis. Tikėtina, kad bus daugiau nei įprastai išsiskyrimų, atleidimų ir permainų kolektyvuose, judėjimų bei postų dalijimosi organizacijose, politikoje ir bendrų interesų grupuotėse.

Ši savaitė gali tapti puikiu indėliu keičiant darbą, veiklą, užimtumą, kuriant projekto realizacijos strategiją. Vis dėl to energijos ir mus supanti aplinka nebus labai malonios ir lengvos, aplink tvyros atsisakymo, pasitraukimo, kažko užbaigimo nuotaikos.

Galime patirti artimo, gero draugo išdavystę, partnerio atstūmimą, bendražygio pažeminimą. Panašu, kad vis giliau būsime įtraukti į transformacijos verpetą, judėsime ne itin daug nuo mūsų priklausančia kryptimi, o mus pasiekiančios permainos bus tik iki šiol buvusių pasirinkimų rezultatas.

Taip pat skaitykite: Šukuosena pagal Zodiaką: kas jums tinka ir kada geriausia kirptis?

Ši savaitė daugeliu iš mūsų taps kažko seno ir besitraukiančio iš mūsų gyvenimo pabaiga. Tai nebus vien materialiame pasaulyje pasireiškiantys dalykai, procesai vyks ir mūsų sąmonėje. Mus supančios energijos veiks atsinaujinimą, pabaigą to, nuo ko turime pasitraukti ir naują pradžią jau aukštesnio lygio veiklai ir kūrybai.

Panašių pokyčių metaforų galime rasti, prilygindami žmogaus gyvenimo ciklą spiralei: štai viena spiralės atšaka baigiasi ir prasideda visiškai nauja. Įdomu tai, kad perėjimo, pasikeitimo metu nebeveikia nei senoji, įprasta sistema, taip pat dar neįjungta, netinkamai funkcionuoja ir naujoji sistema.

Mus supančios energijos turės įtakos gyvenimo būdo pasikeitimams, teks pasitelkti kūrybinius gebėjimus, atidžiau klausytis savo vidinio balso, dažnai atmesti aplinkinių patarimus ar brukamą nuomonę – tai šansas ir stiprus impulsas ištarti „ne“ įvairiems mus alinantiems dalykams, netinkamiems santykiams ar besikartojančiam išnaudojimui.

Beje, pasitraukdami iš kažkokios savo pozicijos, atversime kelią kitiems, pokyčių trokštantiems žmonėms, kiti, trokštantys gyvenimo permainų, suteiks tokią galimybę mums. Toks ir bus transformacijos metas, deja, jis vyks per kažko atsisakymą, tačiau ir naujo, geresnio gyvenimo viltį bei impulsą.

Tikėtini kivirčai, bandymai kovoti dėl savo buvusios vietos, statuso ar pasirinktos krypties. Pajusime panašų sujudimą politinėse partijose, didesniuose kolektyvuose, taip pat įvairiose žmones vienijančiose bendrijose.

Deja, bet šią savaitę dažniau sulauksime ir žinių apie pasitraukusius iš gyvenimo žmones.

Laisvė, savarankiškumas ir drąsa bus pagrindinės savybės ir bruožai, kurie iš minios išskirs lyderius, žmones aiškiai suvokiančius būtinybę priimti iššūkius. Daugelis būsime išlaisvinti iš įvairaus pobūdžio slegiančių gniaužtų. Pajutę laisvę rinktis ir veikti, todėl turėtume pasinaudoti ja, siekdami įgyvendinti tai, apie ką svajojame. Likimas per daug dažnai nežarsto galimybių ar sėkmingo kelionės bilieto, tad gavę jį neatidėliokime, nepasiduokime abejonėms ir pasinaudokime pasitaikiusia proga keliauti į Tikrąjį gyvenimą.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau