Kosmoenergetikės prognozės: spalio 5–11 d. energijų kalendorius

Rožė / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Nusimato dirglus, sudėtingas laikas, kuomet galime sulaukti transformacijos procesų įvairiose gyvenimo srityse – politikoje, švietimo, sveikatos ir finansų bei krašto apsaugos sferose“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Asmeninių santykių erdvėje tikėtina daugiau išsiskyrimų, sudaužytų širdžių, išdavysčių, pažeminimo. Palaipsniui ryškės tendencija, kad bet koks bendravimas, kuris iki šiol buvo dirbtinai palaikomas, irs. Taigi dirbtinumo šią savaitę turėtų mažėti, visose srityse skleisis ir bus išaiškinami slapti bet kokių veiksmų motyvai.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Energijos, kurios mus veiks, neš ir kuriančią energiją. Visas vykstantis ardymas ir griovimas – tai paruošiamasis darbas naujoms, puikioms permainų, trokštamų pokyčių, tobulėjimo ir pasikeitusio gyvenimo būdo tendencijoms realizuotis.

Šią savaitę gali augti karo veiksmų tikimybė: nesutariančioms šalims susikalbėti taps sunkiau, konstruktyvaus dialogo nebus, stiprės noras įsikišti brutalia fizine jėga, naikinti, kariauti, griauti, sudoroti priešininką ar net šalį panaudojant ginklus bei karo veiksmus.

Taip pat skaitykite: Kaip pritraukti teigiamas mintis?

Mus visus supančios energijos neš stiprų transformacijos poreikį ir jos realizaciją, tad kas neatitinka ar nepateisina lūkesčių, bus neatidėliojant griaunama ir naikinama.

Kas neatitinka ar nepateisina lūkesčių, bus neatidėliojant griaunama ir naikinama.

Transformuojančios energijos ardys pažeistas ir netinkamai veikiančias fizinio ir viso energinio-informacinio žmogaus kūno sistemas. Sergantieji, turintys įvairių sveikatos ir psichinių problemų asmenys, jausis blogiau. Taps sunkiau suvaldyti ir harmonizuoti atskirus, greitai besikeičiančius organizmo parametrus, gali išaugti mirčių skaičius. Didės avarijų, traumų skaičius. Ši savaitė bus nepalanki asmenims, kurie turi susikaupusią kritinę negatyvios karmos masę – vyks tos karmos realizacija.

Taip pat skaitykite: Asmeninio tobulėjimo trenerė R. Rimkevičienė: „Nebandykite įtikti kitiems. Susimąstykite, kaip įtikti sau“

Šiame transformacijos etape lengviau imsime energiją iš aplinkos, tad maistas nebebus toks svarbus kaip iki šiol.

Palankiai veiks visa, kas į aplinką ir žmonių santykius įneš ramybę, susitaikymą, harmoniją – meditacijos, maldos, kūrybos vakarai, menas ir įvairios jo išraiškos priemonės. Gali būti naudingas delsimas ir nedarymas nieko, taip bent nesugriausite to, ką kūrėte iki šiol, išsaugosite aplinkinių pasitikėjimą. 


Šaltinis – kosmoenergetika.lt
 
Skaitykite daugiau