Kosmoenergetikės prognozės: spalio 19–25 d. energijų kalendorius

Kraštovaizdis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šis laikas tiks imtis įgyvendinti brandintus kūrybinius sumanymus ar projektus. Savo jėgas bus palanku išbandyti įvairiuose kūrybiškumą ir dvasingumą ugdančiuose seminaruose, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Taip pat šis laikas tinkamas susipažinti su iki šiol neišbandytomis meno išraiškos priemonėmis ir net pradėti savo veiklą mėgstamoje srityje, susijusioje su savo talentų ir gebėjimų bei svajotų tikslų realizacija. Tai estetikos, elegancijos ir atvirai rodomo komforto, patogumo bei kokybės metas.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Itin stipriai sąveikausime su žemės energijomis, tad aktualesni taps žemės resursų tausojimo, ekologijos, gyvosios gamtos klausimai. Dažnas savyje išgirsime atgarsį anksčiau vykusių akcijų, susijusių su žemės gyvūnų išsaugojimu, taršos mažinimo, įvairiais labdaros ir paramos projektais.

Šią savaitę būsime skatinami rinktis. Kažkokio svarbaus dalyko ar priemonės pasirinkimas gali tapti pačiu svarbiausiu šios savaitės iššūkiu. Logiką teks derinti su intuicija, vis tai apjungti ir harmoningai išreikšti savo puoselėjamus norus ir lūkesčius. Būsime laimingesni, jautresni, patenkinti, kad dabar išdrįstame klausyti savo širdies.

Kitų žmonių pasirinkimai mums gali būti tolimi, akivaizdžiai rodantys kažkokios naudos praradimą, tačiau tam, kuris juos priima, tai bus vidinio džiaugsmo ir pasitenkinimo triumfas.

Taip pat skaitykite: 13 frazių, kurių negalima sakyti depresija sergančiam žmogui

Šią savaitę mus sups koncentruotos energijos, padedančios mums išlaikyti savo kryptį, priimti reikiamus sprendimus, darančius įtaką ilgalaikei veiklai ir užimtumui. Turėtų būti lengviau suvienyti savo norus, ambicijas ir loginius, konkrečius dalykus į visumą, padedančią mums rinktis ir elgtis tinkamai, koncentruotis ties svarbiausių uždavinių sprendimais.

Žmonės, klausantys savo širdies balso, šią savaitę jausis stipresni, labiau globojami ir saugojami, jiems lengviau spręsis visokios problemos, taip pat jie greičiau išsivaduos iš iki šiol varginusių dalykų. Kiekvienas būsime skatinamas aiškiau suvokti savo tikslą, misiją ir kryptį.

Šios savaitės energijos gali atverti duris į meilę, gėrį, palaimą, galime sulaukti kūrybinio įkvėpimo ar ekstazės. Taip suprasime, pažinsime savo siekiamybę, tikslą tačiau tik trumpam,  vos akimirkai, ir tik tam, kad pirmyn judėtume su dar didesniu noru ir stipresne jėga.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau