Kosmoenergetikės prognozės: sausio 19–25 d. energijų kalendorius

Pačiūžos. / 123rf.com
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-19 13:16
„Šią savaitę gali atrodyti kad vieni su kitais kalbame ir bendraujame skirtingomis kalbomis, esame kitame lygmenyje. Išties tai mūsų pačių informacijos priėmimo ir analizavimo sistema filtruos ir koreguos mus pasiekiančią informaciją, tad daug ką ir patys atmesime, neteisingai interpretuosime, derinsime prie savo patyrimų, maišysime su emocijomis“, – sako kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Nesusikalbėjimai gali stabdyti svarbius procesus, darbus, atitolinti ar visiškai atmesti numatytus sandorius. Pasistenkime neforsuoti darbų, laikinai palikime stringančius procesus, neprovokuokime kitų, susijusių su mūsų reikalais, asmenų konfliktams. Susikalbėjimo dažnai trūks, tad stengiantis išsaugoti darbo, verslo ar partnerystės santykius, geriau delskime, o ne tiesmukiškai eikime prie reikalo.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šis metas labai tiks įvairioms dvasinio išsivalymo praktikoms, meditacijoms, susikaupimui ir savarankiškam darbui su mus varginančiomis emocijomis ir jausmais.

Galime sulaukti nemalonių, kategoriškų sprendimų darbe – viršininko bausmės, priekaištų ar sankcijų. Dažniau kils įvairūs nesutarimai su vadovaujančiais darbuotojais, nepagrįsti reikalavimai ar kaltinimai kels audras ir priešpriešą, konfliktai bus slopinami greitai, kategoriškai, dažnai abiem pusėms patiriant nuostolius.

Taip pat skaitykite: Savaitės horoskopas – sausio 19–25 d.

Pastebėjus, kad kyla nemaloni situacija, ją reikėtų kuo greičiau užglaistyti, sprendimus, veiksmus ir pokalbius atidėti vėlesniam, labiau tinkamam laikui. Tik pasiryžus pačiam blogiausiam scenarijui, nebijant prarasti darbo vietos bei pajamų, galima bus įrodinėti savo nuomonę, požiūrį, ieškoti kaltų ar savaip suprantamos teisybės.

Tik pasiryžus pačiam blogiausiam scenarijui, nebijant prarasti darbo vietos bei pajamų, galima bus įrodinėti savo nuomonę, požiūrį, ieškoti kaltų ar savaip suprantamos teisybės.

Mus pasiekiančios energijos, lyg savo vagą turinti upė, saugiai neš kantrius, besistengiančius viską geriau ir giliau suvokti, pripažįstančius savo klaidas, pasirengusius keisti ir transformuoti save, o ne supantį pasaulį asmenis.

Aplinkiniai, net mums gerai pažįstami draugai ir žmonės, kuriais iki šiol pasitikėjome, parodys kitą savo gyvenimo pusę. Neteiskime, nesmerkime kitų už mums per drąsias idėjas, kitokį požiūrį ar pasirinkimus, kurių patys niekada nedarytume.

Taip pat skaitykite: Psichologė atskleidė seksualinės traukos paslaptį ilgalaikiuose santykiuose

Mūsų pasirinkimus daugelis bus linkę kritikuoti, argumentus paneigs, entuziazmą  slopins. Tad pačius svarbiausias dalykus pasilikime sau, nesidalykime svajonėmis, kad jos nebūtų sutryptos, sergėkime veiklos ar projektų idėjas tinkamesniam laikui.



Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Ji24.lt

Naujausi straipsniai