Kosmoenergetikės prognozės: sausio 18–24 d. energijų kalendorius

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-18 13:00
„Šią savaitę asmenys, kurie ir taip nesiskundžia energijos ar jėgų trūkumu, pasijus dar stipresni, gebantys spręsti tai, ką iki šiol atidėliojo, – adrenalino ir energijos antplūdis skatins veikti“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Šiam laikotarpiui tiks priežodis „Atėjau, pamačiau, nugalėjau!..“. Gyvenimas pamažu taps koncentruotas į atskirą momentą, jausmą, ketinimą, pamirštant visumą, pametant kryptį, kuria einame, stebint vien trumputes šio momento atkarpėles.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šią savaitę galimos didelės griūtys versle, santykiuose, politikoje, energetikoje, finansų rinkose.

Itin aktyvios ir tolygiai stiprėjančios energijos, skatins visus labai susiimti, turėtume itin gerai pagalvoti prieš kažką veikdami, prieš kažką rinkdamiesi – bus labai lengva sekti „masės“ energija, t. y. prisijungti prie kažkuo nepatenkintų, prieš kažką maištaujančių, kažką norinčių nuversti ar pakeisti asmenų grupės. Tai masins, vilios ir atrodys ne tik teisinga, bet lyg ir būtina, norint išsaugoti iki šiol buvusias vertybes.

Bus sunku priešintis besivienijančiai masių energijai, tad sąmojingesni asmenys šiuo momentu kaip tik jaus poreikį trauktis nuošaliau, atsiskirti nuo draugijos, bendrijos, kolektyvo ar ideologinės grupės. Augs poreikis būti vienumoje, peržiūrėti savo paties vertybes, prioritetus ir atmesti tai, kas jau nebeatitinka besikeičiančių energijų laikmečio.

Taip pat skaitykite: 10 tėvų klaidų: ko reikėtų vengti?

Šią savaitę gali suaktyvėti  įvairiomis alergijomis pasireiškiantys negalavimai. Taps jautresni kvėpavimo takai, vidinį jaudulį, nepasitenkinimą, gožiamą pyktį ar ambicijas išduos dažnesni odos bėrimai, alergijos, paraudimai, niežulys, gerklės dirginimas ir sausas kosulys. Dažnesni taps įtampos, energijų perviršio negalavimai – galvos skausmas, stresas, nerimas, nemiga, padidintas dirglumas.

Norint šią savaitę neprisidaryti sau daugiau sunkumų ir į santykius, kurių nesirengiame nutraukti, neįnešti disharmonijos, reikėtų truputėlį atsitraukti, pabūti vienumoje, nuošalesnėse, tuštesnėse vietovėse. Labai tinkama bus dirbti fizinį darbą, padedantį išlaisvinti susikaupusią energiją ir ją lydinčias emocijas.

Taip pat skaitykite: 8 priežastys išeiti iš savo komforto zonos

Ramins ir padės lengviau atrasti vidinį balansą šviesios, lengvos pastelinės spalvos, ypač nekoncentruota žydra arba indigo. Galime rinktis akvamarino papuošalus – šio akmens vibracijos mokys mus kantrybės, padės išsaugoti tolerantiškumą ir emocinę pusiausvyrą sudėtingesniais, įtemptais momentais.


 Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Temos:

Savijauta

Naujausi straipsniai