Kosmoenergetikės prognozės: lapkričio 9–15 d. energijų kalendorius

Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šią savaitę stiprios valančios ir transformuojančios energijos valys ir grynins mus nuo negatyvaus atminties ir patirčių bagažo, padės nusimesti ilgai nešiotus sunkumus“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Aktyvi bus ugnies energija, ugnies stichija. Ši ugnis mūsų gyvenime reikšis kaip įvairiapusė terpė, valanti ir deginanti tai, kas nebereikalinga. Dvasinėje ugnyje galėsime sudeginti savyje kauptas itin gilias ir skaudžias patirtis, savo buvimu sukūrusias ir auginusias mumyse sielos kančią, skausmą ar nepilnavertiškumą.

Ši dvasinė valanti ir gryninanti ugnis ypač aiškiai išgrynins mūsų ketinimus, mūsų tikrąjį „Aš“, slypintį už daugybės kaukių, už pasirinkimų, žodžių ir jausmų, kuriuos išreiškiame aplinkiniams.

Tai intensyvus, integralus valymosi metas, kuomet mums bus suteikiama galimybė išsilaisvinti iš ypač sudėtingų giluminių blokų, esančių sielos lygmenyje. Veiksmingai seksis net pačios paprasčiausios praktikos, padedančios mums virtualiai sudeginti kažkokias varginančias būsenas ir jų priežastis, ištrinti iš savęs patirtą skausmą, pašalinti pažeidimų energinius įrašus.

Taip pat skaitykite: Ką apie jūsų sveikatą atskleidžia muzikinis skonis?

Vis dėlto ugnies stichijos perteklius mūsų aplinkoje gali atnešti ir pakankamai rimtą pavojų – santykis su ugnimi didins gaisrų, sprogimų, nelaimų riziką.

Tai bus ir didesnių pagundų laikas. Spręsime ir veiksime ryžtingiau, jausimės drąsesni, tad dažniau priimsime nepagrįstus, per daug rizikingus, pavojingus sprendimus. Ypač tai bus susiję su santykiais, su mūsų lūkesčiais – galimi spontaniški ryšiai, patirtys, kurių vėliau, net ir norėdami, sunkiai atsikratysime. Rizikingos bus stambios, skubios finansinės operacijos, – galime patirti didelių nuostolių, prarasti turtą ar įsipainioti į nepastebėtas aferas bei nusikalstamus sandėrius.

Labiau tikėtinos fizinės ir emocinės perkrovos, energijos perteklius pasireikš išaugusiu dirglumu, stiprėjančia agresija, noru kažkur išsikrauti, išsirėkti ir nuleisti garą. Jeigu nerasime būdo, kur išlieti susikaupusias emocijas, galimi įvairūs spazminiai galvos skausmai, galvos svaigimas, nuovargis dėl įtampos ir emocijų perviršio.

Augs poreikis pajusti ir išgyventi tylą bei ramybę, ieškosime atvangos, poilsio. Bendraujant vis sunkiau bus išlaikyti mandagumą, dalykiniai susitikimai vargins ir alins jėgas, galime jaustis visiškai išsunkti, išsiurbti, išsieikvoję, išsikrovę lyg akumuliatorius, kuris toliau nebegali atlikti savo funkcijų.

Augs seksualinė energija, tačiau ji bus sunkiau suvaldoma ir kontroliuojama, reikšis kaip brutali jėga, – energija, valdanti mūsų instinktus. Grubiau bus siekiama savo poreikių patenkinimo, stiprės erotikos, seksualinės laisvės ir instinktų patenkinimo poreikis.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt 

Skaitykite daugiau