Kosmoenergetikės prognozės: kovo 28–balandžio 3 d. energijų kalendorius

Angelo sparnai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Mus pasiekiančios energijos šią savaitę bus itin stiprios ir aštrios. Aplinkoje dažniau kils jėgos demonstravimo ir priešiškumo nuotaikos. Augs įtampa, telksis pokyčių energijos“, – tvirtina psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė..

Kiekvienas galime pajusti didesnį emocinį dirglumą, sunkiau bus suvaldyti savo ego, sutramdyti pyktį, nuslopinti susierzinimą ar kitus negatyvius nepasitenkinimo jausmus.

Ypač trūks susitarimo ir darnos, tai jėgų persikeitimo ir pasirengimo didesniam sprogimui metas.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šią savaitę dažnai trūks laiko ir nebus sąlygų rimtai pasverti sprendimus, įvertinti aplinkybes. Globaliai ir harmoningai spręsti iškilusias tarptautines problemas bus itin sunku, netikėtai gali prasiveržti iki šiol tramdyta brutalios, naikinančios galios energija.

Bet kokiu atveju mūsų susitelkimas ties kažkokiais pozityviais dalykais, vidinė ramybė ir tikslingos pastangos, kad šios ramybės būtų kuo daugiau, slopins agresyvų bet kokio konflikto foną, tad stenkimės ir atsakingai dirbkime taikdarių darbą.

Tegul jis vyks šeimoje, draugų rate, darbo bei politinių grupių veikloje. Skleidžiama darna ir harmonija, siekiant sustabdyti bet kokius neadekvačius žalojančius žmones ir aplinką veiksmus, bus galingas visų mūsų mylinčių širdžių ginklas, kurį turėtume pasistengti naudoti šiuo metu visa galia ir visu pajėgumu.

Pamirškime nuoskaudas, nesiduokime valdomi egoizmo, keršto ir pykčio nuotaikų, rinkimės darnos ir meilės kelią. Tai vienintelė mūsų galimybė padėti ne tik sau, bet ir kitiems.

Tegul mūsų aplinkoje sklis ramybės, pasitikėjimo, saugumo ir meilės visa kam energija. Stiprinkime ir  siųskime ją ten, kur matome kylantį nepasitenkinimą, kur stebime priimamus neteisingus sprendimus, kur susikaupę per daug nepasitenkinimo ar smurto.

Šią savaitę bus ypač saugomi ir globojami tie, kas mylės pasaulį, kas su vaikišku naivumu tikės gėriu, šviesa ir pozityviu bet kokio reikalo sprendimu.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau