Kosmoenergetikės prognozės: kovo 14–20 d. energijų kalendorius

Draugystė / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šią savaitę mus pasiekiančios energijos padės sudėlioti taškus tarpusavio santykiuose, nesvarbu, ar žmonės siejami verslo, partnerystės, draugystės ar įsipareigojimų saitais“, – teigia kosmoenergetikos magistrė, psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Aiškiau suvoksime bet kokių santykių prasmę, turėsime galimybę užbaigti jau įsisavintas gyvenimo pamokas ir pasitraukti iš varginančių ir įtemptų santykių, atsisakant tolesnio išnaudojimo, tarnavimo kažkam, žeminimo bei priklausomybių.

Aplinkoje jausis daugiau įtampos, dažniau įsivelsime į ginčus, aiškinimus, bet koks reikalas bus sprendžiamas giluminiu lygmeniu, į paviršių kils senos nuoskaudos, žaizdos ir patirtys. Visa tai tam, kad pagaliau, jeigu parodysime savo brandą ir pasirengimą, išsilaisvintumėme iš mūsų evoliuciją stabdančių ir ribojančių santykių, pareigų ar susitarimų. Tad ginčai – tik pretekstas į paviršių iškelti gilumines nesutarimų ar nuoskaudų priežastis.

TAIP PAT SKAITYKITE:Rinkodaros vadovės kėdę į oro jogos juostą iškeitusi S.Šablinskaitė: „Radau tai, ko ieškojau“

Ši savaitė skatins atsigręžti į giminės ir šeimos reikalus, tartis dėl priežiūros reikalaujančių asmenų globos, tvarkyti turto ir paveldėjimo dokumentus. Tai triumfo metas – teisybė pagaliau triumfuos, ir mums tai patinka ar ne, turėsime priimti naujas taisykles, taikytis prie pokyčių, prisidėti prie bendrų šeimos ar verslo interesų, atsisakydami asmeninio egoizmo.

Teks atsigręžti ir įsiklausyti į mūsų didžiosios šeimos – mūsų valstybės poreikius. Galimi savalaikiai būtini saugos bei finansų sprendimai.

Šios savaitės energijos gali turėti įtakos įvairiems užsistovėjusiems mūsų kūne energijų pasireiškimams. Šlakai, toksinai, druskų sankaupos taip pat įvairūs dariniai ir augliai gali būti „dažnesni svečiai“, kurie apie save primins įvairiais išaugusiais skausmais ir negalavimais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Olegas Lapinas: „Neištikimos moterys pas savo vyrus dažniausiai negrįžta“

Organizmas prašysis valymo, išsilaisvinimo nuo susirinkusių sankaupų, norėsis lengvumo ir švarumo. Šią savaitę išaugs ginekologinių bei urologinių susirgimų rizika, tačiau tai bus daugiau kaip netinkamo energijų pasiskirstymo žmogaus organizme rezultatas.

Sau padėti ir save stiprinti galime meditacijomis, malda, reguliaria mankšta ir fiziniu judėjimu, rekomenduojama rinktis lengvesnį, paprastesnį maistą, atsisakyti produktų, kuriuose gausu įvairių papildų ir cheminių medžiagų.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau