Kosmoenergetikės prognozės: energijų kalendorius birželio 23–29 d.

Kraštovaizdis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šios savaitės energijos skatins mus grįžti prie gražių žemiškų dalykų. Augs poreikis bet kokį atliekamą darbą dirbti kūrybiškai, gauti geresnius, kokybiškesnius rezultatus“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Aktyvuosis mūsų kūrybinis pradas, tad norėsis daug ką keisti, į bet kokią veiklą įnešti permainų, kurios skatins reikštis darbuotojų kūrybiškumą, generuoti ir įgyvendinti idėjas, kurių realizacija padės kurti aplinkos jaukumą, grožį ir komfortą. Tai estetikos, elegancijos ir atvirai rodomo komforto, patogumo bei kokybės metas

Šis laikas tiks jau pradėtiems darbams tęsti arba galutinai užbaigti. Brandintus kūrybinius sumanymus ar projektus, bet kokias idėjas ar sumanymus perteikti bus lengviau, pasinaudojant vaizduojamojo meno formomis. Tačiau darykime tai savo malonumui, nesitikėdami aplinkinių atsako ar įvertinimo. Kažką naujo pradėti nebus palanku, tad tiesiog tęskime tai ką darome, kiek įmanoma lengviau, gražiau ir giliau.

Itin stipriai sąveikausime su žemės energijomis, aktualesni taps žemės išsaugojimo, tausojimo, ekologijos, gyvosios gamtos klausimai. Dažnas savyje išgirsime atgarsį anksčiau vykusių akcijų, susijusių su žemės gyvūnų išsaugojimu, įvairiais labdaros ir paramos projektais. Pajusime poreikį daugiau laiko praleisti gamtoje, iškylauti, maudytis, judėti, savimi justi stichijų energijas ir jų poveikį.

Šią savaitę būsime skatinami rinktis. Kažkokio svarbaus dalyko ar priemonės pasirinkimas arba atsisakymas gali tapti pačiu svarbiausiu šios savaitės uždaviniu. Mus įtakojančios energijos skatins ne šalto ir racionalaus proto sprendimus, o pasirinkimą, sąlygojamą ilgai brandinto vidinio troškimo, meilės, džiaugsmo ir gėrio.

Logika dažnai bus tik antraeilė priemonė, kuri turės ne pirmenybę, o tik patariamąjį balsą. Būsime laimingesni, jautresni, patenkinti, kad dabar išdrįstame klausyti savo širdies ir veikti, neįtakojami kitų patarimų, o atsiliepdami į savo „vidinio vedlio“ arba Aukščiausiojo „Aš“ norus. Kitų žmonių pasirinkimai mums gali būti nesuprantami, nelogiški, tačiau tam, kuris juos priima, tai bus dvasiško atpildo, vidinio džiaugsmo ir pasitenkinimo triumfas.

Netinkami dalykai, varginanti aplinka, žmonės, su kuriais nejaučiame džiaugsmo bendraudami ir būdami kartu, intensyviau trauksis iš mūsų gyvenimo. Trūkinės nenešantys dermės ir džiaugsmo ryšiai su aplinkiniais, atsiras tinkama motyvacija ir noras keisti darbą, rinktis kitą veiklą, užsiimti tuo, apie ką seniai svajojome ar tiesiog pasitraukti į vasaros atostogas. Aiškiau suprasime kur norime būti ir kodėl. Žmonės, klausantys savo širdies balso, šią savaitę jausis stipresni, labiau globojami ir saugojami, jiems lengviau spręsis visokios problemos, taip pat jie greičiau išsivaduos iš iki šiol varginusių dalykų. Kiekvienas būsime skatinamas aiškiau suvokti savo tikslą ir kryptį.

Šios savaitės energijos gali pastūmėti mus į ypatingas pasitenkinimo, gėrio, palaimos būsenas, kurios aplankys kūrybinio įkvėpimo ar ekstazės metu, buvimo su savo širdies mylimuoju laiku. Galime būti įleisti į „Rojaus sodą“, tačiau tik trumpam, vos akimirkai, ir tik tam, kad aiškiau suprastume savo siekiamybę, tikslą ir galimą atlygį už savo veiksmus. Bet kokiu atveju tai padidins mūsų ryžtą siekti pozityvių permainų, įkvėpimą kurti ir mylėti, atsiverti dieviškos malonės šviesai.


Šaltinis - www.kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau